No 6. janvāra Rēzeknes Centrālā bibliotēka un tās filiāles (Rēzeknes 2. bibliotēka un Rēzeknes Bērnu bibliotēka) saviem lasītājiem piedāvā iespēju bez maksas lasīt latviešu autoru e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā “3td e-GRĀMATU bibliotēkā” (www.3td.lv).

Pakalpojums “3td e-GRĀMATU bibliotēka” ir pieejams tikai reģistrētiem bibliotēku lasītājiem, kuri bibliotēkā ir paņēmuši autorizācijas datus bibliotēkas e-katalogam. Ja jūs esat bibliotēkas lasītājs, bet vēl neesat paņēmis bibliotēkas e-kataloga autorizācijas datus, jums ir jāatnāk uz bibliotēku un jāpaņem autorizācijas dati, kas nodrošinās iespēju reģistrēties “3td e-GRĀMATU bibliotēkā” un izmantot tur pieejamās e-grāmatas no savām ierīcēm arī ārpus bibliotēkas telpām.

Šobrīd “3td e-GRĀMATU bibliotēkā” lasītājiem tiek piedāvāti vairāk nekā simts “Zvaigznes ABC” izdevumi (galvenokārt daiļliteratūra) –  gan latviešu literatūras klasika (Apsīšu Jēkabs, Jānis Ezeriņš u. c.), gan mūsdienu autoru darbi, kuri iemantojuši lasītāju atzinību, tai skaitā Vladimira Kaijaka romāni, kas ir pamatā populārajam televīzijas seriālam “Likteņa līdumnieki”, tāpat kinorežisora Aivara Freimaņa “Katls”, Ingunas Baueres biogrāfiskie romāni, latviešu fantāzijas un detektīvžanra sacerējumi.

Gaidīsim arī lasītāju priekšlikumus, jo tie palīdzēs papildināt platformu gan saturiski (ar jaunām e-grāmatām, e-pakalpojuma nodrošinātājiem piesaistot arī citas izdevniecības), gan arī padarīt to par lasītājiem ērti lietojamu e-pakalpojumu.

Atgādinām, ka bibliotēkas lasītāji, paņemot bibliotēkā autorizācijas datus, attālināti savās ierīcēs var izmantot arī e-grāmatu datu bāzi “eBook Public Library Collection”, kura tāpat ir 2019. gada jaunums Rēzeknes bibliotēkās, kā arī Letonika.lv un Britannica.

Informāciju sagatavoja Anna Romanovska, Rēzeknes Centrālās bibliotēkas IT nodaļas vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?