Izskanējuši apsveikumi un novēlējumi, pagājušas visas jaungada izpriecas, dāvanas ir nonākušas īstajās rokās… Beigušās svētku raizes… Kas tad palika? Šķiet, cerība uz brīnumu un ticība saviem spēkiem, siltuma un prieka sajūta, tikai nav zināms, no kā vairāk – no saņemtajām dāvanām vai no iespējas tās dāvināt citiem.

Kā tradīcija ir izveidojusies PII “Bitīte” audzēkņu un kolektīva ikgadējā tikšanās ar Rēzeknes internātpamatskolas – attīstības centra bērniem. Šī gada 15. janvārī bērnus gaidīja brīnumaina jaungada pasaka ar burvestībām un patīkamiem pārsteigumiem. Ciemiņus sagaidīja Sniegbaltīte (L.Krukovska), Ziemassvētku vecītis (I.Golovinska) un Cūciņa Peppa (S. Bučeniece) ar saviem mazajiem palīgiem – vecākās grupas “Zvaniņš” bērniem.

Šo jauko pasākumu sagatavoja un organizēja mūsu iestādes mūzikas skolotāja T. Vasjkova. Svētki neizpalika bez tradicionālajām dāvanām no Ziemassvētku vecīša, kuras sarūpēja Rēzeknes pilsētas domes deputāte L.Ostapceva un Rēzeknes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” vadītāja V. Kaļiņina.

Vecajā Jaunajā gadā mūs apvieno vēlme tikties, pateikt sirsnīgus vēlējumus, papriecāties un parotaļāties. Un šis gads arī nav izņēmums. Bērni no svētkiem atgriezās emociju pārpildīti, tā arī ir visdārgākā dāvana mums visiem. Bērnu mirdzošās acis ir vislielākais gandarījums PII “Bitīte” kolektīvam.

PII “Bitīte” metodiķes A.Krukovska un A.Galaja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?