Sociālajos tīklos un masu informācijas līdzekļos pēdējā laikā parādās daudz informācijas, spriedumu un pretenziju par trotuāru tīrīšanu ziemas periodā. Iespēju robežās pašvaldība reaģē uz katru informāciju, izbrauc uz norādītajām adresēm un risina jautājumu ar SIA “Clean R”. Taču diezgan bieži informācija par laicīgi nesakoptiem vai vispār netīrītiem trotuāriem nenonāk līdz pašvaldībai.

Godātie rēzeknieši, lai mūsu pilsēta būtu tīrāka, bet pilsētas ielas drošākas ziemas periodā, lūgums informāciju ar precīzām adresēm, bet vislabāk ar fotogrāfijām sūtīt domes Pilsētas saimniecības pārvaldes speciālistiem. Visa informācija tiks pārbaudīta un apkopota, bet uzņēmumam “Clean R” tiks piemērotas soda sankcijas par līguma noteikumu neievērošanu. Jūs varat sūtīt informāciju Domei uz oficiālo portālu www.rezekne.lv, nospiežot uz aploksnes labajā pusē apakšā. Varat sūtīt paziņojumu arī uz Facebook profilu @rezeknespilseta un @KartigaRezekne, vai publicēt adreses un fotogrāfijas savos sociālā tīkla profilos, izmantojot tēmturi #sakartosimpilsetu.

Pašlaik ir izsludināts konkurss par Rēzeknes pilsētas koplietošanas teritoriju apkalpošanu un uzturēšanu, un iepriekšējie darba rezultāti tiks ņemti vērā, noslēdzot jaunu līgumu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?