Projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu organizēšana Rēzeknes pilsētā” ietvaros tika iegādāts brīvdabas un iekštelpu vingrošanas inventārs, kas būs pieejams visiem Rēzeknes pirmsskolas izglītības iestāžu un skolu bērniem, kuri iesaistās brīvdabas un iekštelpu aktivitātēs.

Kā informēja Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes projektu vadītāja Ina Aleksejeva, lai veicinātu bērnu fiziskās aktivitātes, ir iegādāts plašs inventāra klāsts gan iekštelpu, gan vasaras un ziemas āra sporta spēlēm un sportiskai laika pavadīšanai: nūjošanas nūjas, paklāji āra vingrošanai, manžetes, dažāda svara hanteles, lecamauklas ar skaitītāju, bumbas ar masāžas radzēm, jogas paklājiņi, daudzfunkcionālie konusi, pildbumbas, bumbas aerobikai un dažāda izmēra gumijas bumbas, riteņbraucēja ķiveres, bērnu velosipēdi, stafešu kociņi, ūdens nūjas, peldēšanas dēļi, zemūdens pērles ūdens treniņiem, bērnu slēpes, slēpošanas nūjas, ragaviņas, peldcepures, dažāda izmēra slidas, vingrošanas riņķi, vingrošanas paklājiņi iekštelpām, aerobikas stepa soliņi, līdzsvara spilveni, basketbola bumbas, futbola bumbas, vingrošanas bumbas, lielā tenisa bumbas, bilances koka riteņi, bērnu sniega dēļi, skrejriteņi, badmintona raķetes un volāni, konusi ķīniešu cepurītes, metāla treniņu barjeras, kombinējamie konusi ar caurumiem, plastmasas nūjas konusiem, rotaļu izpletņi ar rokturiem, mini līdzsvara pussfēras ar adatiņām, vingrošanas nūjas, lielā tenisa bumbas, atsvaru espanderi.

Lai skolas vai pirmsskolas izglītības iestādes nodarbībās izmantotu iegādāto inventāru, jāuzraksta iesniegums, norādot inventāra nosaukumu, daudzumu un datumus, no kura līdz kuram to vēlaties izmantot. Iesniegums jānosūta uz e-pastu: ina.aleksejeva@rezekne.lv.

Projekts „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu organizēšana Rēzeknes pilsētā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/064) norisinās darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?