Trešdien, 23. janvārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” trešo reizi pulcējās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, lai piedalītos “Erudīts 2019” trešajā sezonas spēlē. Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt vidusskolēnu padziļinātas zināšanas par Latviju, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus.

Visa “Erudīts 2019” sezonas spēle ir veltīta tēmai “Mana Latvija” un trešajā spēlē jauniešiem bija jāatpazīst un jānosauc ārstniecības augi, koku sugas, sakrālās celtnes, latviešu mūziķus, lielākos Latvijas uzņēmumus un jāatbild uz jautājumiem par Eiropas Savienību.

Spēlē šoreiz tika pārstāvētas 7 Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes. Trešās spēles uzvarētāji ir Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komanda, kas ieguva šajā spēlē 34,5 punktus, otrās vietas ieguvēji ir Rēzeknes tehnikuma komanda, kas saņēma 33,5 punktus un trešo vietu ieguva Rēzeknes 5. vidusskolas komanda, iegūstot šajā spēlē 32 punktus.

Vēlamies izteikt savu pateicību visiem šīs spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem, konkursa “Erudīts – 2019” komandai: ARPC jaunatnes lietu speciālistei Eleonorai Ivanovai, ARPC jaunatnes darbiniecei Ilzei Ontužānei, Erasmus + brīvprātīgajiem Džamilijai Aminovai un Aļonai Tikhomirovai no Krievijas Federācijas.

20. februārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” no jauna gaida Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu vidusskolēnus uz 4. spēli.

Uz tikšanos 20. februārī ARPC “Zeimuļs”!

Informāciju sagatavoja ARPC “Zeimuļs” interešu izglītības metodiķe Dana Pavļukeviča

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?