Aizvadītajās brīvdienās notika Rēzeknes pilsētas 2019. gada atklātais šaha čempionāts. Tajā piedalījās 36 šahisti no Rīgas, Daugavpils, Jēkabpils, Rēzeknes un novadiem, kā arī Pleskavas un Pitalovas viesi no Krievijas. Trešdaļa dalībnieku – esošie vai bijušie Latvijas čempioni savās vecuma grupās, kā arī šī gada finālisti.

Turnīrs bez dalības maksas ar reitinga apskaiti aizritēja septiņās kārtās ar laika kontroli 40 minūtes plus 15 sekundes katram līdz partijas beigām. Sacensību dalībniekiem tika nodrošināti karsti dzērieni, ūdens un saldais galds.

Izcīnot 6,5 punktus par pilsētas čempionu kļuva 80-gadīgais trīskārtējais Latvijas čempions, starptautiskais meistars no Rēzeknes novada Valērijs Žuravļovs. Otrajā vietā ar 6 punktiem trīskārtējais Latgales čempions, nacionālais meistars no Rēzeknes Oļģerts Indričāns. Apsteidzot reitinga favorītu no Krievijas meistarkandidātu G.Šarankovu, bronzas medaļa 5-kārtējam Latvijas jauniešu čempionam daugavpilietim Daniilam Horobrijam, viņa kontā 5,5 punkti.

Labākā dāmu konkurencē – Vita Petrova („Daugava Chess”), kopvērtējumā augstā 5. vieta. Labākais jaunietis līdz 18 gadiem – jēkabpilietis Andris Tutins. Labākā seniora tituls rēzeknietim Agrim Aģim. Pirmās sporta klases normu izpildīja pilsētas sporta skolas audzēknis Romans Nazarovs. Pateicības vārdi Rēzeknes 3. vidusskolas administrācijai par telpu nodrošinājumu.

Sacensību galvenais tiesnesis Aleksandrs Vasiļkovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?