Ceturtdien, 14. februārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” jau trešo reizi organizēja Bērnu diskotēku, veltītu Valentīndienai.

Daudzie diskotēkas viesi – gan mazie, gan lielie – priecājās no visas sirds kopā ar svētku vadītāju – spilgto lelli LOL. Par mūziku rūpējās īstais DJ Normunds, skanēja dažādu stilu mūsdienu populārākie hīti – Disco, hip-hop, kā arī citas visiem zināmas mūzikas kompozīcijas. Bērni demonstrēja savas dejošanas spējas un prasmes, aktīvi dejojot „Just Dance” dejas, kā arī veiklību un atjautību, aktīvi piedaloties konkursos un kustīgās rotaļās.

Gaismas mūzika un krāsainie efekti radīja īpašu svētku atmosfēru kā īstā diskotēkā. Moderno deju pulciņa vadītājas Annas Zmeikinas dejotāju komanda priecēja ar spilgtiem priekšnesumiem. Bez jautrajām dejām un rotaļām bērniem bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, izkrāsot sejiņas ar akvagrima krāsām. Diskotēkas viesiem tika piedāvāti garšīgi cienasti un dzērieni. Svētku nobeigumā tika rīkota loterija.

Paldies visiem, kuri palīdzēja organizēt tik brīnišķīgus svētkus! Sirsnīgs un īpašs paldies pasākuma vadītājai Karīnai Mašarskai no svētku aģentūras “VikiShow” par fantastisko “Sudraba šovu”!

Uz tikšanos ARPC “Zeimuļs”!

Olga Strode, ARPC metodiķe darbam ar bērniem un ģimenēm

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?