2019. gada sākumā aktualizējusies diskusija par to, vai Rēzeknes pilsētā nepieciešami jauni daudzdzīvokļu nami, kā rezultātā Rēzeknes pašvaldība organizē iedzīvotāju aptauju, lai izzinātu iedzīvotāju viedokli, kā arī veicinātu Rēzeknes iedzīvotāju līdzdalību pilsētas sabiedriskajā dzīvē un sekmētu sadarbību ar pašvaldību. Anketa ir anonīma un atbildes tiks izmantotas statistikas gūšanas nolūkos.

Lai sniegtu viedokli, anketu var aizpildīt tiešsaitē vai arī pašvaldības laikrakstā “Rēzeknes Vēstnesis”, iesniedzot aizpildīto anketu Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā.

Pateicamies par veltīto laiku!

1 Comment
 1. Maija Paardekooper 3 gadiem atpakaļ

  Pirms tiks pienjemts lēmums kaut ko būvēt par manu un citu nodoklju maksātāju naudu gribētos:
  1) zināt, kādām iedzīvotāju grupām dzīvoklji tiks paredzēti ; ( personīgi es negribu, ka no manas naudas tiks celts jauns dzīvoklis asociālām personām, maksāt nespējīgām un maksāt negribošām personām. Piedalos, ja dzīvokljus sanjems sociāli adekvātas, maksāt spējīgas personas.)
  2) kā garantēsiet, ka pašvaldības dzīvoklju īrnieki samaksās īres maksu noteiktajos terminjos?
  3) ko darīsiet ar tiem īrniekiem, kas nolems krāt parādus? ( man vienalga, ja vinji nemaksā par elektrību, piemēram. Bet es nepiekrītu, ja vinji paliek parādā īres naudu “budžetam”, tas ir, man tajā skaitā.
  4) lai mājas tiktu būvētas ar pilnu ergonomiku ( piecu veidu flīzes un citi dārgi, nefunkcionāli gadžeti nav nepieciešami).
  5) cik potenciālajam īrniekam var izmaksāt šāds dzīvoklis?
  6) cik izmaksās būvniecība? Eventuāli.
  7) kas ietilps “mājas uzturēšanā” ( jau ekspluatācijas periodā) un cik tas var izmaksāt?
  Kopumā, ideja par pašvaldības dzīvoklju fonda attīstību ir laba.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?