Piektdien, 22. februārī pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” un “Namiņš” tikās sporta svētkos “Sporta bites dārziņā, gaida visus startiņā”, kurus jau 13. gadu organizē PII “Bitīte”.

Bērni un vecāki devās aizraujošā sportiskā pasakā, kurā komandas piedalījās daudzās stafetēs un aizraujošos uzdevumos. Katru gadu izglītības iestādes “Bitīte” bērni un vecāki aicina uz sacensībām vienu komandu no Rēzeknes pilsētas izglītības iestādēm. Šis pasākums ir kļuvis par tradīciju, kura dod iespēju pieaugušajiem un bērniem būt kopā, izjust atbalstu un saliedētības garu.

Katrā komandā piedalījās seši bērni un četri vecāki. Stafetēs savas prasmes atklāt nācās katram – gan komandas dalībniekiem, gan līdzjutējiem. Lai svētkus padarītu interesantākus, katra komanda sagatavoja nelielu muzikālu priekšnesumu.

Svētkos neizpalika arī ciemiņi. Sportisku priekšnesumu sagatavoja un parādīja deju klubs “Soul Call”, kura trenere ir Karīna Kraine.

Kā jau katros sporta svētkos, stafetes vērtēja žūrija. Žūrijas sastāvā bija tie cilvēki, kurus PII “Bitīte” ar nepacietību gaida katru gadu. “Bitītes” kolektīvs izsaka pateicību šiem cilvēkiem, jo viņi daudzu gadu garumā atbalsta un priecājas par bērnu veikumu un sasniegumiem. Sakām sirsnīgu paldies Saeimas deputātam Ivanam Ribakovam un viņa palīdzei Olgai Belovai, Saeimas deputātam Jānim Krišānam un viņa palīdzei Annai Gailumai, Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietniecei izglītības, kultūras un sociālajos jautājumos Lidijai Ostapcevai, domes deputātam un Rēzeknes 2. vidusskolas direktoram Igoram Sergejevam, Izglītības pārvaldes pirmsskolas iestāžu speciālistei Natālijai Ančupānei.

Bērni tika pie jauna sporta inventāra un jaukām balvām. Paldies visiem!

Gan bērni, gan pieaugušie jutās apmierināti ar sporta svētkiem, jo zaudētāju nebija. Uzvarēja draudzība.

Informāciju sagatavoja PII “Bitīte”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?