No 11. marta līdz 10. maijam Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” izsludina akciju, kuras laikā Rēzeknes pilsētas pašvaldībā deklarētām personām ar funkcionāliem traucējumiem, kurām ir noteikta 1. un 2. invaliditātes grupa, ir tiesības pieteikties uz mājokļa vides pielāgošanu. Šogad šim pasākumam ir ieplānoti 8000,00 eiro.

2018. gadā Sociālās akcijas „Mājokļa vides pielāgošana personām ar kustību traucējumiem” ietvaros tika saņemti 22 Rēzeknes pilsētas pašvaldībā deklarētu personu ar funkcionāliem traucējumiem iesniegumi.

Akcijas dalībnieku mājokļos tika ierīkoti rokturi, uzstādītas margas kāpņu telpā, kā arī pagarinātas jau esošās margas, ierīkots panduss gar mājas sienu, nobrauktuves, atjaunoti, kā arī ierīkoti jauni celiņi, pielāgoti sanitārie mezgli. Vairākiem akcijas dalībniekiem tika veikta dažādu tehnisko palīglīdzekļu iegāde (vannas dēļi un rolators, tualetes poda paaugstinājums).

Iesniegumus ar lūgumu veikt mājokļa vides pielāgošanu personām ar funkcionāliem traucējumiem lūdzam iesniegt pārvaldes „Sociālais dienests” Sociālo pakalpojumu nodaļā, 107. kabinetā, Zemnieku iela 16A.

Plašāku informāciju varat saņemt, uzzvanot Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītājai Inesei Niperei pa tālruni 26639222.

Informāciju sagatavoja Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes “Sociālais dienests” Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja Inese Nipere

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?