Rezonansi sabiedrībā izraisīja  projekta “Nacionālas nozīmes izglītības centra attīstība Rēzeknes pilsētā, izveidojot un modernizējot vispārējās vidējās izglītības mācību vidi kvalitatīvai un mūsdienīgai izglītības ieguvei” realizācija, kuras ietvaros Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas teritorijā tika izcirsti koki.

Kā paskaidroja Attīstības pārvaldes vadītājs Georgijs Orlovs, teritorijā plānots likvidēt 170 dažādu sugu kokus, jo būvprojekta ietvaros izstrādāta koncepcija teritorijas plānojumam, labiekārtojumam un apstādījumiem: “Jau šī projekta ietvaros tiks atjaunots un paplašināts Rēzeknes valsts 1. ģimnāzijas āra sporta laukums, kas primāri būs paredzēts skolēniem, taču ārpus nodarbību laika to varēs izmantot visi rēzeknieši. Teritorijas ZR daļā paredzēts izvietot sporta stadiona kompleksu, kurā ietilpst futbola laukums, ap kura izvietojas skrejceļu zona ar 3 skrejceļiem, tāllēkšanas bedri, volejbola laukumu, basketbola laukumu, lodes grūšanas sektoru un āra vingrošanas trenažieru laukumu. Pie vienas no galvenajām ieejām ēkas ZR pusē paredzēts izveidot labiekārtotu laukumu āra pasākumiem, svētku norisēm un citiem pasākumiem. Projekts realizēts tā, lai nākotnē netiktu ierobežota arī Rēzeknes sākumskolas paplašināšanās iespēja. Diemžēl iepriekšējais teritorijas plānojums neļāva īstenot šis ieceres.”

Projekta ietvaros paredzēti labiekārtošanas un apsaimniekošanas darbi visā projekta realizācijas teritorijā, kas ietver jaunu koku stādīšanu, kā arī krūmāju un puķu dobju ierīkošanu.

Ar detalizētu informāciju par Rēzeknes pilsētā realizētajiem projektiem varat iepazīties sadaļā “Realizācijā esošie projekti”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?