Pamatojoties uz Rēzeknes pilsētas domes 06.02.2017. saistošajiem noteikumiem Nr.5 “Par braukšanas maksas atvieglojumiem Rēzeknes pilsētas sabiedriskajā transportā” ar Rēzeknieša karti (“Rēzeknes pilsētas iedzīvotāja karti”) ir tiesības bez maksas braukt Rēzeknes pilsētas sabiedriskajā transportā visa kalendārā gada laikā personām, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Rēzeknes pilsētas administratīvajā teritorijā un kuru mēneša vidējie ienākumi pēdējos 12 mēnešos nepārsniedz 90% no Centrālās statistikas pārvaldes oficiālajā statistikas paziņojumā publicētā valstī strādājošo pagājušā gada mēneša vidējās darba samaksas apmēra (bruto).

2019. gada 1. martā Centrālās statistikas pārvalde (CSP) publicēja statistikas datus par 2018. gadu, kas liecina ka, 2018. gadā mēneša vidējā bruto darba samaksa valstī par pilnas slodzes darbu bija 1004 eiro. Tāpēc, ja persona vēlas noformēt Rēzeknieša karti un izmantot pakalpojumu “bezmaksas braukšana Rēzeknes pilsētas sabiedriskajā transportā” kā persona, kuras “ienākumi nepārsniedz 90% no vidējas darba samaksas valstī”, vidējā ienākumu summa 12 mēnešos nedrīkst pārsniegt 903,60 eiro.

Izziņu par sociālajām iemaksām var pieprasīt un bez maksas saņemt Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Rēzeknes reģionālajā nodaļā, Viļānu ielā 8, Rēzeknē, LV4601, vai arī portālā www.latvija.lv. Atgādinām, ka pati Rēzeknieša karte, ja tā jau ir noformēta, nav jāmaina – pamatojoties uz Jūsu iesniegumu un Izziņu par sociālajām iemaksām, tiek mainīta tikai informācija uz kartes.

Informāciju sagatavoja Laima Šindlere, Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centra speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?