Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam projekta “LLI-341 “Senioru sociālā iekļaušana“” akronīms “Aging in Comfort” ietvaros Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes “Sociālais dienests” struktūrvienībai “Aprūpes mājās birojs” ir iegādāts inventārs jaunu sociālo pakalpojumu sniegšanai – četri kāpņu kāpēji invalīdu riteņkrēsliem un piecas pacelšanas iekārtas vannai.

Jaunā inventāra iegāde ir būtisks atbalsts Aprūpes mājās biroja pakalpojumu uzlabošanai, klientu integrēšanai sabiedrībā un klientu dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Kāpņu kāpēji ievērojami atvieglos klientu transportēšanu, tie ir piemēroti gandrīz visiem invalīdu riteņkrēsliem. Kāpņu kāpējs ļauj veikt cilvēka transportēšanu pa kāpnēm augšup un lejup, tas ir vadāms ar pavadoņa palīdzību.

Bet izmantojot pacelšanas iekārtu vannai, tiks nodrošināta klientu higiēnas prasību ievērošana, stimulēta pašapkalpošanās iemaņu uzturēšana cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Pacelšanas iekārta ir piemērota, lai persona varētu nolaisties un pacelties no vannas pašrocīgi, kā arī ar aprūpētājas palīdzību nepieciešamības gadījumā.

Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam projekta “LLI-341 “Senioru sociālā iekļaušana”” akronīms “Aging in Comfort” ietvaros šopavasar tiks organizētas mobilo brigāžu speciālistu teorētiskās mācības, sadarbības un pieredzes apmaiņa starp projektā iesaistīto partnerorganizāciju mobilo brigāžu speciālistiem.

Apmācībās piedalīsies Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes “Sociālais dienests” struktūrvienības “Aprūpe mājās birojs” darbinieces, iepazīstot partnerorganizāciju kolēģu pieredzi un gūstot papildus teorētiskās zināšanas, pēc apmācībām tiks izstrādāta efektīva inventāra integrācija esošo sociālo pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai, kā arī tiks ģenerētas idejas jaunu pakalpojumu izveidei, rezultātā uzlabojot sociālo pakalpojumu kvalitāti mājas aprūpē Rēzeknes pilsētā.

Projekta līdzfinansējums no Eiropas Reģionālā attīstības fonda ir 381 674,80 eiro.

Informāciju sagatavoja Ilvija Pisarenko, Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes „Sociālais dienests” projektu vadītāja

 

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?