Svētdien, 10. martā Igaunijā, Somerpalu tika aizvadīts 3. noslēdzošais posms “Adrenalin Arena Kids Cup”. Uz šo posmu devās “Camk Latgale” komandas trīs jaunie motosporta talanti.

Vislielāko interesi piesaistīja Ričarda Alena Gaļcina starts MX65 klasē, jo izšķīrās trešās vai ceturtās vietas liktenis. Pirms noslēdzošā posma Ričardam 5 punktu deficīts no igauņu sportista. Jāsaka, ka Ričards godam aizvadīja noslēdzošo posmu, uzvarot pirmajā braucienā, bet pat kritiens otrajā neliedza izcīnīt 5 punktu pārsvaru pār savu konkurentu. Ne tikai posmā Ričards izcīnīja augsto trešo vietu, bet arī visa seriāla kopvērtējumā ir izcīnīts goda pjedestāla 3. vietas pakāpiens. Trijos posmos MX65 klasē piedalījās 70 braucēji no Krievijas, Baltkrievijas, Somijas, Zviedrijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas!

Ļoti labi šajā posmā startēja mūsu MX50 klases braucēji Denijs Bogdānovs un Rems Šarovs. Abi sportisti bez lielām problēmām izcīnīja vietu A finālā. Uz noslēdzošo posmu bija ieradušies 35 sportisti, kuri tika sadalīti divās grupās. A finālam kvalificējās 15 sportisti, kuri kvalifikācijā uzrādīja ātrākos apļa laikus. Kvalifikācijā abi “Camk Latgale” sportisti tiek iedalīti otrajā grupā un attiecīgi Denijam trešais ātrākais apļa laiks un Remam septītais apļa laiks. Pirmajā braucienā mūsu braucēji parādīja līdzvērtīgu sniegumu, visu braucienu cīnoties ritenis ritenī. Finišā Denijam 7. vieta, Remam 8. vieta. Otrajā braucienā kritienu piedzīvoja Rems un finišā Denijam 5. vieta, bet Remam augstā 9. vieta. Divu braucienu summā Denijs Bogdānovs izcīna augsto 4. vietu posmā, Remam Šarovam 9. vieta posmā. Seriāla trīs posmu kopvērtējumā Rems izcīna piekto vietu, kas ir ļoti augsti vērtējams rezultāts. Denijam kopvērtējumā 9. vieta, diemžēl Deniju kopvērtējumā mazliet iegāza otrais posms, kurā netika izcīnīti ieskaites punkti (ieskaites punktus saņem pirmie 20 sportisti) un rezultāts varēja būt stipri vien labāks.

Vēl šajā klasē seriāla trīs posmu garumā piedalījās Greg Laguta – 18. vieta (startēja 2 posmos), Jēkabs Hudolejs – 19. vieta (startēja vienā posmā).

“Adrenalin Arena Kids Cup” 2019 seriāla garumā šajā klasē piedalījās 61 sportists, ar ne mazāk iespaidīgu ģeogrāfiju, kā tas bija MX65 klasē.

Pats mazākais mūsu komandas sportists Normunds Opalais piedalījās tikai vienā posmā un MX50 rūķi klasē ieņēma 17. vietu 22 braucēju konkurencē.

Noslēdzies arī Latvijas čempionāts ziemas motokrosā. “Camk Latgale” sportisti astoņu posmu garumā ir uzrādījuši ļoti augstus rezultātus. Latvijas čempiona titulu ir izcīnījis Valdis Markins MX65 klasē. Latvijas vicečempionu tituli izcīnīti Dmitrijam Zvoriginam MX85 klasē un Valteram Loginam MX1 klasē ar radzēm. Trešās vietas Latvijas čempionātā ir izcīnījuši Aleksejs Pilacs un Deniss Zvorigins. MX2 klasē ar radzēm Artjomam Juhno 6. vieta un Robertam Janim Rubenam 12. vieta, bet Rolans Bogdanovičs, startējot vienā posmā, ieņem 7. vietu. Iepriecināja arī mūsu komandas kvadru braucēji – izlaižot šīs sezonas noslēdzošo posmu, Vitālijs Šakālovs Q Open klasē ierindojās 5. vietā, bet Eduards Krumpļevskis – 16. vietā.

Pašlaik norit gatavošanās vasaras sezonai, kas solās būt visai saspringta. Cerams, ka arī 2019. gada sezonā iepriecināsim savus līdzjutējus ar labiem rezultātiem.

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?