Mūsu kaimiņvalsts Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika ikgadējās kikboksa sacensības “Open Lietuva-2019”. Šoreiz tajās piedalījās 202 sportisti no 8 valstīm – Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Azerbaidžānas un Izraēlas. Rēzekni sacensībās pārstāvēja sporta organizācijas “Sedna” kikbokseri.

Pagājušajā 2018. gadā kikbokss kļuva par olimpisko sporta veidu, un šis notikums uzreiz ietekmēja interesi par šo sporta veidu un tā attīstību – sacensībās palielinājās sportistu skaits un kvalitāte, kļuva vairāk dalībvalstu. Visi grib doties uz Olimpiskajām spēlēm un tur uzvarēt! Bet tāpēc ir jākrāj pieredze un daudz jāuzstājas. Līdz ar to arī mūsu kikbokseriem šīs šogad bija pirmās starptautiskās sacensības. Tika nolemts sūtīt sešus sportistus. Pēc trīs dienu sacensībām četri no viņiem nokļuva līdz finālam un atgriezās ar medaļām:

  • Artūrs Uškāns (kicklight) – 2. vieta,
  • Kristers Zelčs (kicklight) – 3. vieta,
  • Saīds Abdulmuslimovs (kicklight) – 3. vieta,
  • Dairis Adejanovs (K1) – 3. vieta.

Ko parādīja šīs sacensības? Sportistu līmenis aug, bet līdz ar to arī sagatavotības līmenis. Ar vienu entuziasmu jau tālu netiksi. Dažas komandas jau tagad ir nokomplektētas ar treneriem, tiesnešiem, sekundantiem, fizioterapeitiem, psihologiem, fiziskās sagatavotības un uztura speciālistiem. Un ar šādām komandām diemžēl kļūst arvien grūtāk konkurēt.

Nākamās starptautiskās sacensības notiks jau Rīgā, tās būs “Open Latvia-2019”. Arī tajās piedalīsies mūsu sportisti. Novēlēsim viņiem un viņu treneriem veiksmi!

Sb “Sedna” vadītājs Oļegs Pavlovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?