Sestdien, 2. martā Rīgas sporta manēžā norisinājās Latvijas Pašvaldību Sporta Veterānu – Senioru 56. sporta spēļu sacensības vieglatlētikā telpās un svarbumbu celšanā. Turp devās arī Rēzeknes sporta veterāni vieglatlēti. Savās vecuma grupās un disciplīnās pirmās vietas izcīnīja Mārīte Kozlovska (200 m, 800 m un 1 jūdzes skrējienos), Valentīna Balševica (60 m, viņai arī 2. vieta 200 m), Elita Zaščerinska (trīssoļlēkšanā, viņai arī 4. vieta tāllēkšanā un augstlēkšanā), otrās vietas – Diāna Ķirsone (tāllēkšanā, viņai arī 3. vieta 1 jūdzes skrējienā), Tatjana Katkovska (tāllēkšanā), Valentīna Svilāne-Dūda (60 m un lodes grūšanā, viņai arī 3. vieta 200 m), trešās vietas izcīnīja Aigars Skrebeļs (60 m un  tāllēkšanā), Guntis Peļņa (800 m, 1 jūdze un tāllēkšanā), uzreiz aiz goda pjedestāla palika Valentīna Sprūdže (60 m, 200 m), Aleksandrs Lisovs (800 m, trīssoļlēkšanā), Nikolajs Vasiļjevs (800 m) un Jurijs Jemeļjanovs (augstlēkšanā).

Svarbumbu celšanā savā vecuma grupā un svara kategorijā pirmo vietu izcīnīja Nikolajs Ratuševs (virs 95 kg), bet otro vietu – Valērijs Ādmidiņš (līdz 95 kg).