Sestdien, 9. martā Līvānos norisinājās Līvānu novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus – Latvijas Kausa izcīņas 4. posma sacensības. Turp devās arī Rēzeknes šī sporta veida pārstāvji.

Junioru konkurencē par čempionu savā svara kategorijā kļuva Dmitrijs Marušins (līdz 120 kg) – ar rezultātu 155 kg; 536,52 punkti pēc IPF tabulām, otro vietu izcīnīja Vladislavs Groms (līdz 83 kg) – 137,5 kg; 559,92 p. un Artūrs Babris (līdz 93 kg) – 110 kg; 441,29 p., trešo vietu izcīnīja Maksims Barkanovs (līdz 83 kg) – 120 kg; 510,03 p. Absolūtajā vērtējumā junioriem Vladislavam trešā vieta.

Vīru konkurencē savā svara kategorijā čempiona titulu izcīnīja Ernests Višķers (līdz 74 kg) – 150 kg; 675,76 p. Absolūtajā vērtējumā Ernestam trešā vieta.

Sieviešu konkurencē otro vietu izcīnīja Anastasija Matvejeva (līdz 63 kg) – 65 kg; 546,08.

Jauniešu konkurencē otro vietu izcīnīja Nikita Krilovs (līdz 66 kg) – 97,5 kg; 516,96 p., trešo vietu – Nikita Lubgāns (līdz 74 kg) – 85 kg; 405,47 p. Absolūtajā vērtējumā jauniešiem trešā vieta Nikitam Krilovam.

Par Līvānu novada čempionu veterānu 40+ grupā kļuva Anatolijs Pikša (līdz 120 kg), bet par vicečempionu veterānu 70+ grupā kļuva Valērijs Ļegajevs (līdz 93 kg).

Komandu vērtējumā Rēzeknes komandai godalgotā trešā vieta 14 komandu konkurencē.