Ceturtdien, 21. martā Rēzekni projekta LLI-386 TransForm ietvaros apmeklēja Lietuvas pašvaldību Paņevežas un Visaginas pārstāvji, lai apgūtu Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas (RSEZ) pieredzi degradēto teritoriju atjaunošanā.

19. un 20. martā Lietuvas pašvaldību pārstāvji apmeklēja Daugavpils un Krāslavas pilsētas, bet 21. martā ieradās Rēzeknē, kur tikās ar RSEZ un Rēzeknes pašvaldības pārstāvjiem, kuri dalījās ar pieredzi degradēto teritoriju atjaunošanā.

Pēc diskusijas Rēzeknes pilsētas domē delegāciju pārstāvji devās uz rūpniecības kompleksu Viļakas ielā 1 un būvlaukumu Atbrīvošanas alejā 155A, klātienē iepazīstot projektu ietvaros realizētos objektus, kas paredzēti uzņēmējdarbības infrastruktūras sakārtošanai.

Tāpat delegācija apmeklēja pēc darbinieku skaita un ražošanas apjoma lielāko RSEZ uzņēmumu “Verems” RSEZ SIA.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) kopējais piešķirtais projekta finansējuma apjoms ir 442 296,58 eiro, bet projekta kopējās izmaksas 520 348,94 eiro. Finansējums projekta ietvaros RSEZ ir 44 704 eiro, no kuriem projekta līdzfinansējums no Eiropas Reģionālās attīstības fonda ir 37 998,40 eiro apmērā, savukārt valsts budžeta un RSEZ finansējums ir attiecīgi 3 788,02 eiro un 6705,60 eiro apmērā.

Projekts tiek īstenots Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme ietvaros.

Latvijas – Lietuvas sadarbības programmas mājaslapa www.latlit.eu

Par publikācijas saturu pilnībā atbild Pašvaldību kopīgā iestāde „Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde” un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?