Otrdien, 26. martā Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta spēļu zālē norisinājās Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu sacensības florbolā, kurās piedalījās 2007.-2009. gadā dzimušu skolēnu zēnu komandas.

Ar prieku sirdīs, ar smaidu sejās, ar lielu vēlmi uzvarēt uz florbola sacensībām ieradās 4 zēnu komandas: Rēzeknes sākumskola, Rēzeknes 4. vidusskola, Rēzeknes 5. vidusskola un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija. Komandas izspēlēja katra ar katru pēc apļa sistēmas. Pārliecinošu uzvaru (trīs uzvaras) izcīnīja Rēzeknes 5. vidusskola (komandā spēlēja: Andris Lozda, Markuss Reiniks, Zigmārs Pudenko, Mareks Gusāns, Emīls Grudulis, Dzintars Visockis, Armands Klapins, Armands Mūrnieks), atstājot aiz sevis Rēzeknes sākumskolas un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komandu.

Apsveicam sacensību uzvarētājus!

Liels paldies visām komandām un to dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās un novēlam arī nākamgad no sirds cīnīties par uzvarām!

Paldies sporta skolotājiem – Anitai Gudrenikai, Raitim Brokam, Marijai Babrei un Aleksandram Borisenokam par atbalstu un Vjačeslavam Kirilovam, Edītei Korklišai un Ligitai Tumānei par sacensību tiesāšanu!

Informāciju sagatavoja Rēzeknes BJSS sporta metodiķe Dana Koršenkova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?