No 22. līdz 24. martam Rīgā notika kārtējais starptautiskais kikboksa turnīrs “Latvia Open – 2019”. Šogad tajā piedalījās 40 klubi un 302 sportisti no 8 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Uzbekistānas. Tur bija arī kikbokseri no sporta organizācijas “Sedna”.

Sacensības notika pasaules organizācijas WAKO paspārnē. Gribētu atgādināt, ka tagad kikbokss ir olimpiskais sporta veids. Šis notikums tā attīstībai, var teikt, deva “otro elpu” – pieaug sportistu, klubu un valstu skaits, kas nodarbojas ar kikboksu. Bet līdz ar to arī sportistu sagatavotības līmenis.

Mūsu kikbokseri, iesākot šo gadu ar analogiem čempionātiem Igaunijā un Lietuvā, turpināja sacensties nu jau dzimtenē. Rezultātā pēc trīs dienu sacensībām septiņi no viņiem savās disciplīnās un svara kategorijās ieguva godalgotās vietas. Tie ir: Antons Aleksejevs – 2. vieta kick-light un 3. vieta K1, Kristers Zelčs – 2. vieta kick-light, Emiliāns Bondarevs – 2. vieta kick-light, Artūrs Uškāns – 3. vieta kick-light, Diniss Perehoževs – 3. vieta kick-light, Alens Sinupļa – 3. vieta kick-light un Ričards Dukulis – 1. vieta full-contact. Visus viņus trenē mūsu treneri: Nikolajs Pušņakovs, Vladimirs Jeršovs un Aira Pauniņa, tāpēc sveicam arī viņus!

Īpašs paldies vecākiem un Rēzeknes pilsētas domei par atbalstu un sacensību braucienu finansēšanu. Bet mūsu kikbokseriem novēlam tālākus sportiskus sasniegumus ringos un uz tatami!

SB “Sedna” vadītājs Oļegs Pavlovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?