Piektdien, 29.martā,  noslēdzās 3. sezonas cīņas Latgales Jauniešu šaha līgā. Šogad sacensībās piedalījās teju pussimts jauno šahistu no Rēzeknes, Jēkabpils, Viļāniem, Maltas un Tilžas, pārstāvot Komandu čempionātā Austrumlatvijas reģiona 9 vienības. Mači aizritēja trijos posmos – novembrī, janvārī un  martā. Pēc individuālās sistēmas tika izspēlētas 9 kārtas ar laika kontroli 25 minūtes plus 10 sekundes uz partiju. Taču kopvērtējumā katrs dalībnieks pārstāvēja savu komandu. Par to, ka konkurence bija diezgan sīva, liecina fakts, ka 2. posmā uzvarēja trīs Rēzeknes sporta skolas komandas, bet 3. etapā – divas Maltas vienības un Jēkabpils pārstāvji. Arī punktu summas daudzām komandām atšķiras minimāli.

Par Latgales jauniešu čempioniem izcīnot 22 punktus šoreiz kļuva „Rēzeknes BJSS-1” komandas šahisti Anna Kazmerika, Maksims Šestakovs, Lauris Lazovskis un Raivis Otzulis. Vēl komandā spēlēja Laimonis Taranda un Daniels Pleškāns. LJŠL vicečempionu godā, atpaliekot tikai par puspunktu, „Jēkabpils-1” komanda. Bronzas medaļas „Rēzeknes novada BJSS-1” vienībai no Maltas ar 18,5 punktiem.

Vēl labākie mūsu sporta skolas audzēkņi individuālajā ieskaitē: zēni U14 – M.Šestakovs ; zēni U11 – Artēmijs Vinogradovs (abiem bronzas medaļas), meitenes U14 – A.Kazmerika, U11 – Žanete Kluša (abām sudraba medaļas).

Informāciju sagatavoja Rēzeknes BJSS treneris A. Vasiļkovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?