23. martā Rīgā, Elektrum Sporta centrā norisinājās starptautiskās karatē sacensības “Riga Stars/Fudzi Cup 2019”.  Latvijas Karatē Federācijas un kluba “Fudzi” sarīkotās sacensības pulcēja 754 karatistus no Baltijas valstīm, Krievijas un Baltkrievijas. Tas ir ikgadējs un augsta līmeņa turnīrs bērniem un jauniešiem vecumā līdz 15 gadiem. Turnīrs notiek pēc WKF (Pasaules Karatē Federācija) standarta un tiesāšanā tiek iesaistīti ārzemju tiesneši.

Reģionālo karatē klubu “Satori”, ko vada treneri Igors Komars (6 dan) un Oļegs Komars (4 dan), šajās sacensībās pārstāvēja 7 karatisti, un izcīnija 2 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas medaļas:

  • Marta Teicāne – 1. vieta Kata U12 un 2. vieta Kata U12 Open,
  • Laura Elizabete Karčevska – 1. vieta Kata U12 un 3. vieta Kata U12 Open,
  • Anna Sofija Ančupāne – 2. vieta Kata U8 Open,
  • Evelīna Gubko – 3. vieta Kata U8 Open,
  • Mihails Sazonovs – 3. vieta Kata U16 Open.

Treneris Oļegs Komars atzinīgi vērtē Martas un Lauras Elizabetes sniegumu, jo abām karatistēm tie bija pirmie starti jaunajā vecuma kategorijā 10-11 gadi. Nomainot vecuma kategoriju, sākumā vienmēr ir grūtāk cīnīties ar vecākām un pieredzējušākām pretiniecēm. Ieskatoties šo sacensību rezultātu arhīvā, var secināt, ka pagājušajā gadā Marta un Laura Elizabete ir startējušas ar identiskiem rezultātiem. Tātad, savas zelta medaļas ir izdevies aizstāvēt! Prieks par Annu Sofiju, kurai tikai pagājušā gada novembra beigās palika 6 gadi un, stratējot vecuma kategorijā 6-7 gadi, viņa izcīnīja sudrabu tik nopietnās sacensībās.

Kategorijā Kata “Satori” 31 kluba konkurencē ierindojās augstajā 4. vietā.

Informāciju sagatavoja Aivars Salmanis (klubs “Satori”)

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?