Interešu izglītība dod iespēju bērniem un jauniešiem radoši izpausties, atklāt un attīstīt savus talantus, iegūt jaunu pieredzi un iemaņas, attīstīt savu intelektuālo un emocionālo pasauli. Apmeklējot interešu izglītības programmas, bērni un jaunieši lietderīgi pavada brīvo laiku un iegūst jaunus draugus. Bieži vien uzsāktais darbs interešu izglītības programmās veicina tālākās profesijas izvēli.

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” kopš 2012. gada realizē interešu izglītības programmas dažādās jomās. 2018./2019. mācību gada laikā tiek veiksmīgi realizētas 86 interešu izglītības programmas, kuras ir iespēja bez maksas apmeklēt bērniem un jauniešiem vecumā no 4 līdz 25 gadiem. Interešu izglītības programmu audzēkņi piedalās dažādos kultūras pasākumos, radošajās darbnīcās, VISC konkursos, projektos, audzēkņi atspoguļo savu veikumu dažādās darbu izstādēs.

ARPC „Zeimuļs” aicina pedagogus iesniegt interešu izglītības programmas (dokumentu, kurā atspoguļota plānotā procesa gaita), kuras tiks realizētas 2019./2020. mācību gadā. Interešu izglītības programmu var iesniegt līdz 2019. gada 3. maijam (ieskaitot), atnesot uz ARPC “Zeimuļs” 1.1 telpu.

Interešu izglītības programmas var iesniegt pretendents ar pedagoģisko izglītību. Ja kādam ir augstākā izglītība, bet tā nav saistīta ar pedagoģiju, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija piedāvā 72 stundu pedagoģijas kursus, kur var iegūt nepieciešamās zināšanas un sertifikātu.

Gaidām gan iepriekš īstenotās, gan jaunas interešu izglītības programmas, kas nodrošinās iespēju bērniem un jauniešiem attīstīties un lietderīgi pavadīt brīvo laiku!

Konsultācijas par programmu veidošanu var saņemt pie interešu izglītības metodiķes A.Gailišas (ARPC „Zeimuļs” Krasta ielā 31, Rēzeknē 1.1. kab., t. 29507088, e-pasts: agita.gailisa@rezekne.lv).

Ieteikumi un metodiskās rekomendācijas

Interešu izglītības metodiķe Agita Gailiša

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?