Svētdien, 14. aprīlī, un pirmdien, 15. aprīlī, Latgales vēstniecība GORS aicina uz pavasara kultūras notikumu sarūpēšanas dienām – iespēju iegādāties repertuāra pavasara un vasaras pasākumu biļetes ar 20–30 % atlaidi. Atlaides tiks piemērotas visiem tirdzniecībā esošajiem pašu Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) rīkotajiem notikumiem, kuri ir ieplānoti līdz jūlija beigām.

Biļetes ar 20 % atlaidi būs iespējams iegādāties Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmā internetā http://latgalesgors.lv un kasē Pils ielā 4, kā arī “Biļešu Paradīze” un “Biļešu Serviss” biļešu tirdzniecības sistēmās kasēs un internetā. GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieki kasēs vai caur vēstnieka profilu latgalesgors.lv varēs saņemt vēl papildu 10 % atlaidi no akcijas cenas.

Pasākumi, uz kuriem attieksies atlaides:

Tāpat atgādinām, ka ar GORS Kultūras vēstnieku karti ar 30 % atlaidi līdz pat pasākumu dienai var iegādāties biļetes uz Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra festivālu “LNSO vasarnīca”, kas šogad no 23. līdz 25. augustam atkal notiks Rēzeknē. “LNSO vasarnīca” pasākumi, uz kuriem var iegādāties biļetes ar atlaidi, ir:

Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrs-kase 14. aprīlī strādās no 12.00 līdz 16.00, bet 15. aprīlī no 12.00 līdz 18.00. Pasākumu biļešu cenas visās sistēmās akcijas dienās būs norādītas jau ar atlaidi.

Informāciju sagatavoja Edīte Husare, Latgales vēstniecība GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) Mārketinga nodaļas vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?