Sestdien, 6. aprīlī Daugavpilī norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru 56. sporta spēļu finālsacensības peldēšanā. Turp devās arī Rēzeknes peldēšanas vecmeistari vecuma grupā 50+. Veiksmīgi starti peldbaseinā izdevās ne vienam vien rēzeknietim. Pa divām medaļām savās vecuma grupās un distancēs izcīnīja Iļja Kolesnikovs (35+, 1. vieta 50 m uz muguras un 2. vieta 50 m brīvajā stilā) un Vladimirs Bogdanovs (50+, 2. vieta 50 m brīvajā stilā un 50 m brasā), pa vienai medaļai izcīnīja Ļubova Otraškeviča (45+, 2. vieta 50 m brasā), Eduards Šarkovskis (45+, 2. vieta 50 m brasā), Svetlana Greiškāne (45+, 3. vieta 50 m brīvajā stilā), Mihails Baranovskis (60+, 3. vieta 50 m brasā), Andrejs Hodjuks (35+, 3. vieta 50 m brasā), Andrejs Maikovs (55+, 3. vieta 50 m uz muguras).

Rēzeknes komanda (S. Greiškāne, J. Talalajevs, Ļ. Otraškeviča, I. Kolesnikovs) jauktajā stafetē 4×50 m brīvajā stilā vecuma grupā 160+ izcīnīja trešo vietu.

Kopvērtējumā Rēzeknes komandai sestā vieta.