Rēzeknes BJSS sieviešu komanda (treneris Sergejs Prokopkins) 2019. gada Latvijas Sieviešu futbola 1.līgas sezonu sākusi ar uzvaru, savā laukumā ar rezultātu 4:0 pārspējot SK Imanta komandu. Ar precīziem sitieniem rēzekniešu rindās izcēlās Jekaterina Ovsjankina, Diāna Smirnova, Diāna Pokšāne un komandas kapteine Ligita Tumāne.
Nākamā mājas spēle jau 18. aprīlī plkst. 17.00 pret Rēzeknes novada BJSS uz Olimpiskā centra “Rēzekne” mākslīgā seguma laukuma.

No 6. līdz 7. aprīlim Preiļos notika Latvijas 2019. gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā “A” grupā (2001.gadā dzimušiem un jaunākiem). Ar panākumiem startēja Rēzeknes BJSS audzēknis Deniss Vasiļjevs, kurš spraigā cīņā zēnu vienspēlēs par 1. vietu piekāpās komandas biedram no Latvijas izlases, paliekot 2. vietā, savukārt zēnu dubultspēlēs rēzeknietis kopā ar kuldīdznieku Markusu Sīli kļuva par čempionu. Tā ir atkārtota uzvara zēnu dubultspēlēs, kas pirms gada tika izcīnīta Preiļos.

Savukārt no 5. līdz 7. aprīlim Rēzeknes sporta skolas audzēkne Vladislava Leščinska piedalījās Lietuvas Juniors turnīrā “Viļņas tenisa akadēmijas kauss”, kur izcīnīja godalgoto otro vietu. Ar 15. numuru izsētā Vladislava Leščinska 1.kārtā ar 4-2 4-1 guva uzvaru pār lietuvieti Guodu Bogačkovaitu , bet 2.kārtā ar 4-1 4-0 tika uzvarēta cita Latvijas sportiste Darina Matvejeva. Ceturtdaļfinālā Vladislavai pretim stājās Maria Grotova no Krievijas, kura tika uzvarēta ar rezultātu 5-3 4-2. Pusfinālā, sacenšoties pret lietuvieti Medu Deduraiti, Vladislava izcīnīja vietu turnīra finālā, gūstot uzvaru ar 4-2 4-0. Finālā Vladislavai Leščinskai bija jāsacenšas pret Krievijas sportisti Aleksandru Šešnevu. Gandrīz stundu ilgā un spraigā cīņā Vladislava ar 4-0 4-0 bija spiesta atzīt krievietes pārsvaru, turnīra noslēgumā ierindojoties otrajā vietā.

Pagājušās nedēļas nogalē Jēkabpilī notika tradicionālais Jauno šahistu festivāls „Jēkabpils pavasaris 2019”. Turnīrā piedalījās 47 skolēni vecumā līdz 12 gadiem no Rīgas, Daugavpils, Jēkabpils, Rēzeknes, Viļāniem, Olaines, Maltas un Tilžas. Mūsu sporta skolas audzēkņi atveda mājās 6 medaļas no 19 medaļu komplektiem.

Ceturto sporta klašu grupā zēniem zelta medaļa un ir izpildīta 3. sporta klases norma Edvardam Gaidim (6 punkti) un bronzas godalga Žanim Gabrusānam (5 punkti). Meiteņu ieskaitē trešā vieta Anetei Grudulei no ARPC „Zeimuļs” (interešu izglītības pedagogs – A.Vasiļkovs).

Trešo sporta klašu turnīrā zēnu konkurencē 1. vieta Dzintaram Kuzņecovam (6,5 punkti) un Armandam Mūrniekam (5,5 punkti) – abi izpildīja 2. sporta klases normu.

Otro sporta klašu grupā zēnu vērtējumā sudraba medaļa Aleksejam Bikovam (4 punkti), taču meiteņu konkurencē bronzas medaļa Žanetei Klušai. Visi godalgoto vietu laureāti saņēma piemiņas suvenīrus ar festivāla simboliku.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?