Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas vicečempionu titulu izcīnījusi Rēzeknes BJSS sieviešu komanda, kura 6. aprīlī Talsos notikušajā finālmačā ar 4:11 piekāpās Rubenes komandai.

Pēc sieviešu 1. līgas čempionu kausa tīkoja Kocēnu “Rubene” un “Rēzeknes BJSS”. Rēzeknietes regulārajā turnīrā ieņēma 3. vietu – 28 punkti, bet varam palepoties ar to, ka tieši mūsu meitenes trīs reizes regulārā čempionāta laikā spēja sarūgtināt komandu “Rubene”. Pirmajā savstarpējā spēlē “Rēzeknes BJSS” uzvarēja Kocēnu komandu pagarinājumā ar 5:4. Nākamajā sagrāva ar 7:1. Pēc tam gan kocēnietes revanšējās ar 12:2, bet ceturtajā spēlē atkal pārākas izrādījās Rēzeknes florbolistes – 3:2. Pusfināla sērijā Rēzeknes BJSS bez īpašām problēmām tika galā ar komandu “Irlava/Tukums” (6:4, 6:3, 8:0).

Finālspēles rezultātu atklāja tieši čempionu titula pretendentes jeb Rēzeknes BJSS – jau 4. minūtē uzbrukumā izcēlās Gunta Barkāne (1:0). 8. minūtē kocēniete Nora Zvirbule atjaunoja neizšķirtu (1:1), bet 13. minūtē Aurēlija Zariņa perfekti realizēja soda metienu, vēlreiz vadībā izvirzot “Rēzeknes BJSS” – 2:1. Tiesa, jau līdz pirmajam pārtraukumam Kocēnu komanda guva vēl trīs vārtus, pārņemot vadību – 4:2. Otrajā trešdaļā rēzeknietēm izdevās gūt tikpat daudz vārtu, cik viņu pretiniecēm (6:4), bet pēdējā periodā Kocēnu “Rubene” darbojās daudz veiksmīgāk, svinot pārliecinošu uzvaru ar 11:4.

Labākās spēlētājas balvu Rēzeknes komandā saņēma Aurēlija Zariņa, kurai viens vārtu guvums, bet rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Linda Bumbiša.

“Rubene” – “Rēzeknes BJSS” 11:4 (4:2, 2:2, 5:0)

Metienu attiecība: 38:24 (11:7, 13:10, 14:7)

Rezultatīvākās “Rēzeknes BJSS” spēlētājas: Linda Bumbiša 2 (1+1), Gunta Barkāne 1 (1+0), Justīne Marta Upeniece 1 (1+0), Aurēlija Zariņa 1 (1+0), Laura Lucijanova 1 (0+1), Natālija Ivenkova 1 (0+1).

Apsveicam meitenes ar šo vēsturisko panākumu un novēlam panākumus jau nākamajā florbola sezonā!

Informāciju sagatavoja Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skolas sporta metodiķe Mona Pavloviča