Trešdien, 24. aprīlī, Latgales vēstniecībā GORS darbu sāks kafejnīca “Zīds”. Kafejnīca Latgales vēstniecībā būs jauna vieta rēzekniešiem un pilsētas viesiem, kurā skaisti piedzīvot gan ikdienu, gan svētkus.

Jau visu aprīli kafejnīcas piedāvājumu varēja nogaršot kafejnīcas mobilajā zonā pirms pasākumiem, kā arī tika nodrošināta apkalpošana semināros un mākslinieku ēdināšana pirms koncertiem, bet nu “Zīda” sagatavoto ēdienkarti arī ikdienā varēs izbaudīt gan pilsētnieki, gan Rēzeknes viesi.

Kafejnīcas nosaukumā un idejā savijies zīda auduma maigums, simboliski atsaucoties uz koncertzāles projektam doto putna vārdu “Zīdaste”, gan latgaliskā zīda (latv. – zieds) plaukšana. Kafejnīca būs vieta, kurā ne tikai baudīt ēdiena priekus ikdienā un svētkos, bet arī priecāties par skatu uz Rēzekni un izmantot kā vietu, kur var arī atnākt strādāt, radīt, pakavēties pēcpusdienās, satikties ar draugiem un gaidīt kultūras notikumu piedzīvošanu vakaros. “Zīda” vizuālās identitātes, ko veidojusi grafiskā dizaina un zīmolu studija “Asketic”, pamatā ir Latgales vēstniecības GORS zīmola vizuālās līnijas, vēstot kafejnīcas stāstu kā vienotu Latgales vēstniecības GORS daļu.

Kafejnīca nodrošinās ikdienas ēdināšanas servisu, grupu ēdināšanu ikdienā un svētkos, koncertu apmeklētāju apkalpošanu, kā arī Latgales vēstniecībā GORS notiekošo semināru un banketu apkalpošanu.

Kafejnīca “Zīds” Latgales vēstniecībā būs atvērta no otrdienas līdz svētdienai no plkst. 12.00 līdz 22.00 (piektdienās un sestdienās līdz plkst. 23.00, virtuve līdz 22.00), pirmdienās kafejnīca būs slēgta. Pusdienu piedāvājums gribētājiem būs pieejams no maija.

Informāciju sagatavoja Edīte Husare, Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) Mārketinga nodaļas vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?