Svētdien, 12. maijā jau 10. reizi Rēzeknē notiks Māmiņu Kluba Lielā pastaiga. Māmiņas kopā ar mazuļiem satiksies Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā, lai iepazītos un sadraudzētos!

Vai jūsu bērnam ir savs personīgais transporta līdzeklis? Rati? Ritenis? Vai jūsu mazulis vēl ir tik mazs, ka viņam pietiek vietas mammas vēderiņā?

Mammas vai kas drīz par tām kļūs, grūtniecītes, kopā ar ģimeni pievienojieties 12. maijā plkst. 11.00  Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā un piedalieties Lielajā pastaigā!

Programmā: koncerts, aktivitātes bērniem un vecākiem projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu organizēšana Rēzeknes pilsētā” ietvaros, radošās darbnīcas, ģimenes fotosesijas, konkursi, loterija, kā arī  dāvana māmiņām – piedalīšanās skaistas puķu dobes izveidošanā.

Mēs piedāvājam līdzi paņemt balonu, tā mums būs vienkāršāk atpazīt vienam otru, un noteikti arī labu noskaņojumu!

Uz tikšanos Mega pastaigā!

Pasākumu atbalsta: Rēzeknes pilsētas dome, pašvaldības aģentūra „Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”, bērnu rotaļu laukums “Vinni centrs”, sporta biedrība “Sedna”, Art Studio Photo World.

Biedrība “Rēzeknes māmiņu klubs”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?