Piektdien, 26. aprīlī Daugavpilī norisinājās II Latvijas Skolu skolēnu šaha olimpiādes Latgales reģionā fināls. Tajā piedalījās 130 šahisti no Daugavpils, Rēzeknes, Viļāniem, Krāslavas, Viļakas, Maltas un Tilžas ar kvalifikāciju ne augstāk par 2. sporta klasi.

Zēnu jaunākajā grupā (1.-4. kl.) „caurlaidi” uz Latvijas finālu, t.i. 5 punktus izcīnīja Edvards Gaidis un Dāvids Vanags (kopvērtējumā attiecīgi 4. un 7. vieta). Meiteņu vidū 2. vieta ar 6 punktiem Žanetei Klušai. Pamatskolas posmā 100-procentīgs rezultāts un 1. vieta Irēnai Treijai. Zēnu konkurencē Laurim Lazovskim 3. vieta ar 6 punktiem un Maksimam Šestakovam 4. vieta ar 5,5 punktiem.

Tātad Rēzeknes BJSS audzēkņi izcīnīja 6 ceļazīmes uz Latvijas finālu, kurš norisināsies Rīgā 15. maijā. Augstāk minētajiem uzvārdiem pievienosies vēl 3 pirmās sporta klases šahisti, kuri tiek uz galvaspilsētu bez atlases. Tie ir Anna Kazmerika, Romans Nazarovs un Juris Siliņš.

Fotoattēlos mūsu sporta skolas godalgotie audzēkņi redzami ar Latvijas šaha čempioni daugavpilieti WFM Elizabeti Limanovsku, kura pēc spēlēm sniedza simultānspēles seansu.

Informāciju sagatavoja Rēzeknes BJSS treneris Aleksandrs Vasiļkovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?