Sestdien, 27. aprīlī Codē (Bauskas novads) norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru 56. sporta spēļu finālsacensības svara stieņa spiešanā guļus un Bauskā – brīvajā cīņā. Turp devās arī Rēzeknes sporta veterāni – seniori.

Gandrīz visi mūsu sportisti atgriezās mājas ar savās vecuma grupās un svara kategorijās izcīnītām medaļām – pirmās vietas izcīnīja Sergejs Vinogradovs (50+; līdz 105 kg) un Valērijs Ļegajevs (70+; līdz 93 kg), otrās vietas izcīnīja Aigars Skrebeļs (40+; līdz 74 kg), Anatolijs Pikša (40+; līdz 105 kg),  Vladimirs Bogdanovs (50+; līdz 105 kg) un Valērijs Ļegajevs (70+; līdz 83 kg), bet Vitālijs Gecevics (40+6; līdz 105 kg) izcīnīja ceturto vietu un Jānis Kuprinskis (60+; līdz 93 kg) – piekto vietu.

Komandu vērtējumā Rēzeknes komandai ar sakrātiem 60 punktiem (22885,52 IPF punkti) septītā vieta 21 komandas konkurencē.