4.-5. maijā Rīgas Tehniskās universitātes Ķīpsalas 50 metru peldbaseinā Latvijas Peldēšanas federācijas aizbildniecībā notika trešais oficiālais Latvijas Čempionāts vecmeistariem un tautas klasē peldēšanā. Sacensībās piedalījās 6 valstu pārstāvji, pavisam aptuveni 120 dalībnieki, starp kuriem bija arī Olimpisko spēļu, Pasaules un Eiropas čempionātu laureāti.

Sacensību pirmās dienas noslēgumā Rēzeknes pilsētas komandas krājumā bija 8 dažāda kaluma medaļas. Savās vecuma grupās par čempioniem kļuva Andrejs Hodjuks (35-39 gadi) 200 m brasa distancē, kā arī Iļja Koļesņikovs 100 un 800 m brīvā stila distancēs (ar jaunu Latvijas rekordu 35-39 gadu vecuma kategorijā). Sudrabu izcīnīja Andrejs Hodjuks 50 m brasa distancē, Eduards Šarkovskis (45-49) 100 m brīvā stila distancē, kā arī Andris Barabiškins (45-49) 200 m brasa distancē, viņam arī trešā vieta 50 m brasa distancē. Bronzas godalgu ieguva arī Jurijs Talalajevs (35-39) 50 m brasa distancē.

Otrā diena mūsu komandai nebija tik veiksmīga. Tomēr rezultātā 6 medaļas. Par uzvarētājiem savās vecuma grupās atkal kļuva Iļja Koļesņikovs 50 m brīvā stila distancē, Eduards Šarkovskis 50 m tauriņstilā un Andris Barabiškins 100 m brasa peldējumā. Par sudraba laureātu 50 m peldējumā uz muguras kļuva Valērijs Dubrovskis (45-49), savukārt divas bronzas godalgas ieguva Jurijs Talalajevs 100 m brasā un 50 m brīvajā stilā.

Peldēšanas veterānu komanda pateicas Rēzeknes pilsētas Sporta pārvaldes vadībai par atbalstu dalībai šajās sacensībās.