Nedēļas garumā, no 29. aprīļa līdz 5. maijam Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts šahā, kurā piedalījās trīs šahisti no Rēzeknes.

Par Latvijas vicečempionu vīriešu konkurencē kļuva lielmeistars Ilmārs Starostīts, kurš sakrāja 6,5 punktus no 9 iespējamiem (Šveices sistēma deviņās kārtās). Par čempionu kļuva lielmeistars Artūrs Neikšāns ar 7,5 punktiem. Veiksmīgs starts bija nacionālajam meistaram Oļģertam Indričānam, kurš sacensības sāka ar 26. vietu reitingā, bet sacensību laika sakrāja 5 punktus un ierindojās 12. vietā.

Sieviešu konkurencē Anna Kazmerika čempionātu sāka ar 17. vietu reitingā, bet sakrājot septiņās kārtās 3,5 punktus pakāpās uz 13. vietu. U16 vecuma grupas vērtējumā Annai otrā vieta.