Dažādās pašvaldības izdevuma “Rēzeknes Vēstnesis” publikācijās par SIA “Rēzeknes Satiksme” darbu jau bija minēts, ka tiek gatavots jauns autobusu kustības saraksts, kuru plāno ieviest no šī gada jūlija.

Patlaban pamatdarbības jau pabeigtas, koncepcija saskaņota ar pakalpojuma pasūtītāju – Rēzeknes pilsētas domi un VSIA “Autotransporta direkcija”.

Jāsaka, ka esošais maršrutu tīkls ar dažām izmaiņām tiek izmantots jau daudzus gadus. Šīs sistēmas trūkumi ir zināmi. Pasažieri sūdzas par to, ka autobusi ierodas pieturā viens pēc otra vai otrādi – gadās ilgāki intervāli starp reisiem utt. Taču pilsētas ģeogrāfija ir tāda, ka pašlaik autobusi tā vai citādi brauc pa galveno ielu, noteiktā vietā pagriežoties un turpinot ceļu dažādos virzienos. Ir visnotaļ sarežģīti uzlabot uzņēmuma darba kvalitāti ar esošo autobusu kustības sistēmu.

Drīz vien iepazīstināsim jūs ar jaunu autobusu kustības sarakstu. Tā pamatā ir metropolitēna princips, kas paredz pārsēšanos. Saskaņā ar ieceri, tas ļaus racionāli izmantot uzņēmuma transportu, atslogot centru no autobusu sablīvējuma, samazināt intervālus starp reisiem un ātrāk nogādāt pasažierus dažādos punktos.

Jānorāda, ka jaunais sabiedriskā transporta darbības princips sākumā šķitīs neierasts, tāpēc sekojiet publikācijām izdevumā “Rēzeknes Vēstnesis”, kura veidotāji, saņemot informāciju, uzreiz izskaidros autobusu kustības jauno koncepciju un atbildēs uz jūsu jautājumiem.

Informācija sagatavota, pamatojoties uz Jekaterinas Smolickas rakstu pašvaldības informatīvajā izdevumā “Rēzeknes Vēstnesis”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?