Piektdien, 17. maijā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā (ARPC) “Zeimuļs” notika starptautiskajai ģimenes dienai veltīts koncerts. Apmeklētāju piepildītajā ARPC zālē bija jūtama svētku atmosfēra un koncerts “Prieks radīt kopā” iedvesmoja ikvienu klātesošo.

Pasākumā piedalījās Rēzeknes radošās un aktīvās ģimenes un daudz talantīgu kolektīvu – Rēzeknes kultūras un tūrisma aģentūras bērnu deju kolektīvs „Dziguči” (vadītāja Gunta Sidorova) un Rēzeknes deju kopa „Dziga”, Ušpeļu un Volkovu ģimenes, Stoptime Dance Studio (vadītāja Liāna Merņaka-Ņikitina), Nacionālo biedrību kultūras nama horeogrāfiskais deju ansamblis “Kolorīts”  ar deju “Ceriņu laiks” (vadītāja Jolanta Roslova), pirmsskolas izglītības iestādes „Bitīte” mazie mākslinieki (mūzikas skolotāja Tatjana Vasjkova).

Jau ceturto gadu centrs “Zeimuļs” apbalvoja visaktīvākās un radošākās ģimenes nominācijās ““Zeimuļs” Gada Ģimene”. Šogad nominācijai tika izvirzītas 10 visaktīvākās ģimenes – Ušpeļu, Lesničiju, Laizānu, Kačnovu, Volkovu, Kirejevu, Ševirjovu, Kotānu, Andžānu un Mileiku ģimenes.

Ģimeņu pieteikumus nominācijām vērtēja speciāla komisija un piešķīra ģimenēm raksturīgāko nosaukumu. Nominācijas pasniedza Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un sociālajos jautājumos Lidija Ostapceva. Deputāte novēlēja, lai katrā ģimenē būtu miers, laime un veselība.

Nomināciju “Aktīvākā ģimene” ieguva Ševirjovu ģimene, “Talantīgā ģimene” – Volkovu ģimene, “Radošākā ģimene” – Kirejevu ģimene, “Skanīgākā ģimene” – Ušpeļu ģimene. Citas ģimenes saņēma pateicību par ģimenes popularizēšanu un tradīciju stiprināšanu. Katra ģimene saņēma dāvanas no ARPC “Zeimuļs” un stādus, ko sagādājusi stādu audzētava “Sakstagals”.

Piemiņas veltes katrai ģimenei dāvāja 13. Saeimas deputāts Ivans Ribakovs. Tās pasniedza deputāta palīdze Olga Belova.

Tāpat ARPC pedagogu un Bērnu bibliotēkas darbinieku vadībā visiem viesiem bija iespēja piedalīties radošajās un kulinārijas darbnīcās, nofotografēties fotostūrītī.

Ģimeņu godināšanas pasākums Rēzeknē ir skaista un simboliska tradīcija, jo pilsēta atbalsta ikvienu saimi, kurā aug bērni. Jo tieši bērni veidos mūsu pilsētas nākotni. Tāpēc ir svarīgi sanākt kopā un vēlreiz apjaust, cik liels spēks ir ģimenēm.

Paldies visiem, kuri piedalījās pasākuma organizēšanā un visiem, kuri atrada laiku apmeklēt šo notikumu. Pateicamies par palīdzību organizācijā, balvām un atbalstu Rēzeknes pilsētas domei, Rēzeknes pilsētas Bērnu bibliotēkai, ARPC “Zeimuļs” pedagogiem, 13. Saeimas deputātam Ivanam Ribakovam, SIA “Latgales ziedi” un audzētavai “Sakstagals” par atsaucību un stādiem!

Metodiķe darbam ar bērniem un ģimenēm Olga Strode

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?