Triju Baltijas valstu Robežsardzes mācību iestāžu robežsargu profesionālās sporta sacensības ir kļuvušas par tradīciju un šogad norisinājās Latvijā.

No 22. līdz 24. maijam Lietuvas Republikas Valsts robežsardzes Robežsargu skolas (Medininkai), Igaunijas Republikas Drošības zinātņu akadēmijas Policijas un robežsardzes koledžas un Latvijas Republikas Valsts robežsardzes koledžas komandas sacentās četrās disciplīnās: mini futbolā, šaušanā no dienesta pistolēm, specializētajā stafetē un komandu kapteiņu sacensībās.

Kopvērtējumā mācību iestādes ieguva vienādu punktu skaitu. Saskaņā ar sacensību nolikumu vienādu punktu skaita gadījumā vietas tiek noteiktas pēc rezultāta šaušanas disciplīnā. Tātad sacensībās 1. vietu ieguva Lietuvas Republikas Valsts robežsardzes Robežsargu skolas (Medininkai) komanda, 2. vietu – Igaunijas Republikas Drošības zinātņu akadēmijas Policijas un robežsardzes koledžas komanda un 3. vietu – Latvijas Republikas Valsts robežsardzes koledžas komanda.

Sacensības tika organizētas saskaņā ar kaimiņvalstu mācību iestāžu sadarbības plāniem 2019. gadam, ar mērķi popularizēt sportu, audzināt komandas garu un vienotības sajūtu personāla vidū, attīstīt un stiprināt starptautisko sadarbību.

Informāciju sagatavoja Diāna Deņisova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?