Šī gada aprīlī ir atsākti būvdarbi Maskavas, Noliktavu un Varoņu ielās. Maskavas ielā pašlaik notiek ietvju bruģēšana, ceļu apmaļu uzstādīšana, stāvlaukumu un nobrauktuvju ierīkošana. Maija sākumā ir pabeigti pēdējie maģistrālā gāzes vada izbūves darbi. Pēc ietves ierīkošanas gar teritoriju Maskavas ielā 5, sabiedriskā transporta pagaidu pietura tiks pārcelta savā pastāvīgajā vietā pie Lattelecom BPO zvanu centra ēkas. Maskavas ielas asfaltēšanas darbi ir paredzēti pēc asfalta apakškārtas atjaunošanas darbiem. Maskavas ielā paredzēts veikt elektropārvades kabeļu līniju (10 kV un 0,4 kV) pārbūvi saskaņā ar AS “Sadales tīkls” tehniskajiem noteikumiem. Paredzēts izbūvēt jaunas kabeļu līnijas, nodrošinot normām atbilstošu kabeļu guldīšanas dziļumu.

Varoņu ielā tiek veikti lietus ūdens kanalizācijas, ūdensvada un sadzīves kanalizācijas tīklu montāžas darbi, kā arī elektroapgādes tīklu 10Kv kabeļu montāžas darbi. Ir izstrādātas Varoņu ielas pārbūves būvprojekta izmaiņas, kas paredz maģistrālā sadales gāzesvada izbūvi aptuveni 640 m garumā, kas būs turpinājums projekta ietvaros būvējamam sadales gāzesvadam Maskavas un Noliktavu ielās ar mērķi uzlabot dabasgāzes pieejamību Maskavas, Noliktavu un Varoņu ielās. Kopumā projekta ietvaros ir paredzēts izbūvēt vairāk nekā 1,9 km garu maģistrālo gāzesvada tīklu, un pēc darbu pabeigšanas lielākajai daļai no Ziemeļu mikrorajonā esošajiem komersantiem būs iespēja pieslēgt esošos un perspektīvos objektus gāzes apgādes sistēmai. Varoņu ielas asfaltēšana notiks vasaras beigās pēc visu inženierkomunikāciju izbūves.

Noliktavu ielā lielie būvdarbi ir pabeigti, savukārt ielas atlikušie labiekārtošanas darbi tiks veikti pirms visu ielu nodošanas ekspluatācijā.

Būvdarbi tiek realizēti projekta “Industriālo teritoriju tīklojuma izveide uzņēmējdarbības veicināšanai Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes un Viļānu novados” (Nr.5.6.2.0/16/I/018) ietvaros.

Informāciju sagatavoja telpiskās attīstības plānotāja – projektu vadītāja Marina Labanovska

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?