Sestdien, 25. maijā Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra peldbaseinā norisinājās Rēzeknes pilsētas 2019. gada atklātais čempionāts peldēšanā, kurā piedalījās peldētāji arī no Balvu sporta skolas, Daugavpils individuālo sporta veidu skolas, Ilūkstes novada sporta skolas, Jēkabpils sporta centra, Kokneses un Valmieras.

Uzvarētāji tika noskaidroti četrās vecuma grupās un deviņās distancēs.

I grupa (2009.g.dz. un jaunāki):

100 m brīvais stils
1. Agnija Balode 09 Valmiera 1:37,92
2. Sofija Aleksejeva 10 DISVS 1:42,17
3. Evelīna Začesta 10 Jēkabpils 1:45,85
1. Vitālijs Radzevičs 09 Ilūkste 1:15,61
2. Alens Vidzups 09 Rēzekne 1:31,66
3. Arsenijs Dunskis 09 Rēzekne 1:36,17
50 m brass
1. Žermēna Matvejeva 09 Valmiera 0:55,20
2. Samanta Kusiņa Ilūkste 0:55,95
3. Karolina Sultanova 10 DISVS 1:02,97
1. Kirils Mitrofanovs 09 DISVS 0:47,36
2. Damirs Grigorjevs 09 Ilūkste 0:50,75
3. Marats Jakubovs 09 Rēzekne 0:51,41
100 m komplekss
1. Baiba Vēvere 09 Ilūkste 1:49,89
2. Sofija Aleksejeva 10 DISVS 1:56,41
3. Jekaterina Kopņaka 10 DISVS 2:14,67
1. Vitālijs Radzevičs 09 Ilūkste 1:24,74
2. Kirils Mirtofanovs 09 DISVS 1:36,49
3. Ēriks Magrins 10 DISVS 1:47,97
50 m uz muguras
1. Agnija Balode 09 Valmiera 0:51,51
2. Žermēna Matvejeva 09 Valmiera 0:52,02
3. Evelīna Začesta 10 Jēkabpils 0:52,51
1. Damirs Grigorjevs 09 Ilūkste 0:44,18
2. Alens Vidzups 09 Rēzekne 0:44,74
3. Artjoms Suhobokovs 09 Rēzekne 0:47,92

 

II grupa (2007.-2008.g.dz.):

100 m brīvais stils
1. Simona Feldmane 09 DISVS 1:15,16
2. Emīlija Jaudzeme 07 Koknese 1:16,74
3. Beatrise Baranovska 08 Rēzekne 1:19,82
1. Alberts Hmeļevskis 07 Valmiera 1:11,68
2. Timurs Kirgizovs 08 Rēzekne 1:17,73
3. Ņikita Boberkovs 07 Jēkabpils 1:18,02
50 m brass
1. Jūlija Antonova 07 Balvu SS 0:40,08
1. Liāna Ekalne 07 DISVS 0:41,77
3. Arīna Rodionova 08 Ilūkste 0:41,93
1. Dāvids Bilde 07 DISVS 0:41,00
2. Daņila Petrovs 08 DISVS 0:44,55
3. Artjoms Kurmeļovs 08 Rēzekne 0:44,91
100 m komplekss
1. Jūlija Antonova 07 Balvu SS 1:22,18
2. Arīna Rodionova 08 Ilūkste 1:24,60
3. Simona Feldmane 08 DISVS 1:27,47
1. Alberts Hmeļevskis 07 Valmiera 1:22,43
2. Jegors Korobkovs 07 DISVS 1:25,21
3. Timurs Kirgizovs 08 Rēzekne 1:27,96
50 m uz muguras
1. Emīlija Jaudzeme 07 Koknese 0:40,49
2. Liāna Ekalne 07 DISVS 0:40,89
3. Amēlija Nikola Vīksna 07 Valmiera 0:42,56
1. Dāvids Bilde 07 DISVS 0:36,40
2. Jegors Korobkovs 07 DISVS 0:37,73
3. Edmunds Maļcevs 08 Jēkabpils 0:39,99

 

III grupa (2005.-2006.g.dz.):

50 m brīvais stils
1. Olesja Petrova 05 DISVS 0:30,60
2. Sabīne Jupatova 06 Rēzekne 0:32,15
3. Darja Plisko 05 DISVS 0:32,71
1. Oļegs Mihailovs 05 Rēzekne 0:27,29
2. Andris Jelinskis 05 DISVS 0:28,40
3. Lauris Raičonoks 06 DISVS 0:28,96
200 m brass
1. Diāna Sibirjanova 05 DISVS 3:13,71
2. Līva Vilcāne 06 Jēkabpils 3:34,73
3. Ļubomila Abramova 06 DISVS 3:46,96
1. Valērijs Samodurova 06 Rēzekne 2:53,02
2. Platons Romanovs 06 DISVS 3:13,05
3. Renārs Orlovskis 06 Valmiera 3:31,77
200 m uz muguras
1. Anna Jakimova 05 DISVS 2:37,56
1. Valērijs Samodurova 06 Rēzekne 2:31,92
2. Andrejs Mihailovs 05 Rēzekne 2:44,65
3. Aleks Kulikovskis 05 DISVS 2:44,76
50 m tauriņstils
1. Sabīne Jupatova 06 Rēzekne 0:34,48
2. Olesja Petrova 05 DISVS 0:34,51
3. Darja Plisko 05 DISVS 0:35,15
1. Oļegs Mihailovs 05 Rēzekne 0:29,74
2. Aleksandrs Greiškāns 05 Rēzekne 0:30,33
3. Andris Jelinskis 05 DISVS 0:30,99
200 m brīvais stils
1. Arina Pegušina 05 Rēzekne 2:41,79
2. Annija Jakuboviča 05 Jēkabpils 3:00,99
3. Jekaterina Zeniņa 05 Jēkabpils 3:08,72
1. Aleksandrs Greiškāns 05 Rēzekne 2:12,06
2. Romāns Vorobjovs 06 Rēzekne 2:25,95
3. Andrejs Mihailovs 05 Rēzekne 2:35,69

 

IV grupa (2004.g.dz. un vecāki):

50 m brīvais stils
1. Evelīna Krakope 03 Balvu SS 0:30,87
2. Anna Bobrova 04 Jēkabpils 0:30,90
3. Ieva Ciukore 03 Balvu SS 0:33,87
1. Dmitrijs Firsovs 01 DISVS 0:25,64
2. Artemijs Kuzņecovs 03 DISVS 0:26,47
3. Raimonds Kursišs 03 DISVS 0:26,48
200 m brass
1. Anna Bobrova 04 Jēkabpils 3:11,51
1. Pāvels Kudrjavcevs 03 Rēzekne 2:33,34
2. Dmitrijs Firsovs 01 DISVS 2:37,08
3. Žans Lazdovskis 03 DISVS 2:48,43
200 m uz muguras
1. Katrīna Ķīse 02 Ilūkste 2:50,21
2. Zane Soroka 03 Jēkabpils 2:59,51
3. Ieva Ciukore 03 Balvu SS 3:16,21
1. Artemijs Kuzņecovs 03 DISVS 2:21,97
2. Dainis Kudrjavcevs 04 Rēzekne 2:25,55
3. Matīss Resnis 03 Balvu SS 2:37,01
50 m tauriņstils
1. Zane Soroka 03 Jēkabpils 0:36,71
2. Egija Logina 03 Balvu SS 0:38,23
3. Katrīa Buglova 03 Balvu SS 0:39,60
1. Raimonds Kursišs 03 DISVS 0:28,22
2. Gļebs Bondarevs 01 Rēzekne 0:29,69
3. Dainis Kudrjavcevs 04 Rēzekne 0:30,81
200 m brīvais stils
1. Evelīna Krakope 03 Balvu SS 2:41,62
1. Andris Feoklistovs 03 DISVS 2:13,45
2. Andrejs Vjazanicins 02 Balvu SS 2:19,97
0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2019 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?