Sestdien, 1. jūnijā Rēzeknē notiks skrējēju gaidītākais pasākums – 8. Rēzeknes pusmaratons.

Lai piedalītos skriešanas seriāla „BIGBANK Skrien Latvija 2019” 3. posma sacensībās “Rēzeknes pusmaratons”, Rēzeknes ielās pulcēsies vairāk nekā 3000 skrējēji. Kā jau ierasts, Rēzekne uzņems ciemiņus – skrējējus no citām Latvijas pilsētām un valstīm, tāpat skrējienā aktīvi piedalīsies arī paši rēzeknieši.

Kā informēja sacensību organizatori, jau piektdien, 31. maijā no plkst. 16.00 līdz 21.00 Festivāla parkā dalībnieki varēs izņemt dalībnieka numurus, kā arī reģistrēties sacensībām.

Sacensību dienā, 1. jūnijā, numuru saņemšana sāksies no plkst. 8.00 un noslēgsies 30 minūtes pirms starta. Plkst. 10.00 startēs 21 km un 10 km distanču skrējēji. Plkst. 12.00 – mazuļu rāpošanas sacensības (pieteikšanās uz vietas). Nūjotājiem ir piedāvāta 5 km distance, kurai starts būs plkst. 13.00. Bērni skrējienu savās distancēs uzsāks plkst. 14.00, bet veselības skrējiens, kas paredzēts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, sāksies plkst. 14.45.

Festivāla parkā bērniem būs piepūšamās atrakcijas, konkursi, kā arī varēs iegādāties sporta preces. Gan Festivāla parkā, gan distancē īpaši apzīmētās vietās paredzēti priekšnesumi un kultūras programma.

Plkst. 15.15 tiks noskaidroti un apbalvoti ātrākie sacensību dalībnieki.

Nepaliec mājās – nāc un piedalies! Svinēsim kopā skriešanas svētkus, piepildīsim pilsētu ar sportisko garu un pozitīvām emocijām un gūsim prieku.

Uzmanību autovadītājiem!

Skrējiena laikā paredzēti satiksmes ierobežojumi. Esiet saprotoši un uzmanīgi!

1. jūnijā no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.30 transporta satiksme būs slēgta Pils ielas posmā no Dārzu ielas līdz iebrauktuvei stāvlaukumā pie Latgales vēstniecības GORS.

Savukārt no plkst. 9.30 līdz 15.30 transporta satiksmes un skrējiena dalībnieku drošībai transporta satiksme būs slēgta sekojošos ielu posmos:

  • Atbrīvošanas alejā no Pils ielas līdz Lubānas ielai,
  • Pulkv. Brieža ielas posmā no Atbrīvošanas alejas līdz V. Seiles ielai,
  • V.Seiles ielas posmā no Pulkv. Brieža ielas līdz N. Rancāna ielai,
  • N.Rancāna ielas posmā no Seiles ielas līdz Atbrīvošanas alejai,
  • uzbrauktuvē no Dzelzceļnieku ielas uz Atbrīvošanas aleju,
  • nobrauktuvē no Atbrīvošanas alejas uz Stacijas ielu,
  • Pils ielā no Atbrīvošanas alejas līdz Dārzu ielai.

Festivāla parka stāvlaukums tiks izmantots sacensību atribūtikas un inventāra montāžai un uzstādīšanai.

Atrašanās sacensību trasē tiek pieļauta operatīvo dienestu vajadzībām un trases apkalpojušā darbinieka (tiesneša) nepieciešamībai ar organizatoru izsniegtu atļauju.

Transporta kustību kontrolēs sacensību tiesneši un darbinieki, ceļa zīmes, norobežojoši žogi un marķējums.

Izmaiņas SIA “Rēzeknes satiksme” autobusu kustības maršrutos

Pēc Atbrīvošanas alejas slēgšanas (ap plkst. 9.20) visi SIA “Rēzeknes satiksme” maršruti tiks novirzīti pa Dārzu ielu līdz brīdim, kad Atbrīvošanas aleja būs pilnībā atvērta (ap plkst. 16.00 vai nedaudz vēlāk). Pēc tam pilsētas sabiedriskā transports atsāks kursēt pa ierastajiem maršrutiem.

SIA “Rēzeknes satiksme” maršruti:

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?