Piektdien, 31. maijā, pirms konferences “Latvijas teritoriju attīstības izaicinājumi” Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) rektore Iveta Mietule parakstīja nodomu protokolu par Olimpiskā centra “Rēzekne” izmantošanu.

Vienošanās paredz, ka ne vēlāk kā divu mēnešu laikā pēc objekta “Olimpiskais centrs “Rēzekne”” nodošanas ekspluatācijā, pašvaldība un RTA apņemas noslēgt sadarbības līgumu un telpu lietošanas līgumu ar mērķi nodrošināt studentiem un arī Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas skolēniem attīstīt sporta pasākumu organizēšanu, nodrošināt sporta nodarbības, veselīga dzīvesveida iespējas un profesionālajiem sportistiem sniegt iespējas sasniegt teicamus rezultātus nacionālajā un starptautiskajā līmenī, telpu lietošanas maksu nosakot ne lielāku par telpu faktiskajiem uzturēšanas izdevumiem.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs norādīja, ka ir svarīgi dot signālus, ka OCR ir ne vien Rēzeknes, bet visa Latgales reģiona objekts ar nacionāla mēroga nozīmi.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?