Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” pavasarī bija izsludinājusi konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu Jauniešu karjeras un vasaras nodarbinātības projektiem. Konkursa mērķis bija atbalstīt jauniešu nodarbinātību vasaras periodā, veicināt jauniešu karjeras attīstību Rēzeknes pilsētā, sekmēt jauniešu konkurētspēju vietējā darba tirgū.

Projektus tika aicināti iesniegt Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo, profesionālo un tām pielīdzināto iestāžu skolēni vecumā no 16 līdz 19 gadiem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Rēzeknes pilsētā. Arī  darba devēji – Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes, valsts iestādes, organizācijas, uzņēmumi, tika mudināti iesniegt savas vakances, kuri var piedāvāt vasaras darba vakances vidusskolēniem.

Šogad bija liela interese gan no jauniešu, gan no darba devēju puses. Kopumā vasaras laikā tiks nodarbināti 74 jaunieši. Darba vietas jauniešiem vēlējās nodrošināt četras pašvaldības iestādes, viena biedrība un deviņi uzņēmumi. Jaunieši strādās divdesmit darba dienas pa sešām stundām dienā.

Novēlam jauniešiem iegūt jaunas iemaņas un prasmes, kā arī pirmo darba pieredzi, strādājot šinī jauniešu karjeras un vasaras nodarbinātības projektā, kā arī lielu izturību.
Izsakām pateicību, gan jauniešiem, gan darba devējiem, kuri ir atvērti jauniem izaicinājumiem.

Jaunatnes darbiniece Ilze Ontužāne

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?