Sestdien, 8. jūnijā, savā laukumā skatītājus priecēja Rēzeknes FA/BJSS, kas Komanda.lv 1. līgas turnīra ietvaros ar 3:1 pārspēja FK Dinamo Rīga/Staicele komandu. Vārtus mūsu komandas labā guva Edgars Vjalkins, Taku Hishida  un Žanuels Skopenko.

Spēles pārtraukumā klātesošajiem bija iespējas vērot Valsts robežsardzes koledžas kinoloģijas nodaļas paraugdemonstrējumus, kā arī par līdzjutēju noskaņojumu rūpējās TFK Rēzekne deju kolektīvs “Soul Call”.

Uzvaru  1. līgas turnīrā izcīnīja arī Rēzeknes BJSS meiteņu komanda, kas izbraukumā pārspēja Cēsu komandu ar rezultātu 7:0. Vārtus mūsu komandas labā guva Elizabete Pelse, Viktorija Dimpere un Jekaterina Ovsjankina.

Šobrīd Rēzeknes komanda tabulā ir ierindojusies otrajā vietā, dalot vienādu punktu skaitu ar Liepājas futbola skolu.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?