Piektdien, 21. jūnijā, kad daudzviet Latvijā tiks svinēti vasaras saulgrieži, Rēzekne aicina gada īsāko nakti pavadīt sportiskā gaisotnē, piedaloties Sporta naktī, kas Rēzeknē norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas. Sportiskās aktivitātes norisināsies no plkst. 20.00  līdz apmēram 04.00 (reģistrācija no plkst. 19.00).

Šogad sporta nakts saviem dalībniekiem piedāvā pārbaudīt savus spēkus minifutbolā 7×7, strītbolā 3×3, miniflorbolā 3×3, volejbolā 4×4 mix un orientēšanās sacensībās. Paralēli komandu sporta veidiem ikviens skatītājs, līdzjutējs un sacensību dalībnieks varēs apmeklēt arī individuālās izklaides, kurās būs iespēja tikt pie vērtīgām balvām. Darbosies “Jaguar Fitness” spēka stacija, būs iespēja pārbaudīt sitiena precizitāti, savas spējas armrestlingā un žonglēšanā, kā arī piedalīties loterijā un citās aktivitātēs.

Par apmeklētāju un dalībnieku izklaidi rūpēsies deju kolektīvs “STOP TIME Dance Studio”, visiem apmeklētājiem būs iespēja pārbaudīt savas prasmes arī Virtuālajā teltī uz PSP konsoles.

Sportojam gan dienā, gan naktī – tāda ir Sporta nakts organizētāju un dalībnieku devīze!

Pieteikšanās turnīram un plašāka informācija pa tālruni 28303909 (R.Rižovs). Dalībniekiem jābūt vismaz 15 gadus veciem.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?