Svētdien, 9. jūnijā Rēzeknes pilsētas pludmalē pie Kovšu ezera norisinājās Rēzeknes pilsētas atklātās Kausa izcīņas pludmales volejbolā pirmā posma sacensības, kurā piedalījās 10 sieviešu un 22 vīriešu komandas. Spēles notika pēc divmīnusu sistēmas, katram dalībnieku pārim garantējot divas spēles.

Dāmām pirmo vietu izcīnīja komanda “Vergu cietums” (Kristīne Litavniece un Karlīna Krīgale), kuras finālspēlē par pirmo vietu ar 2:0 uzvarēja komandu “Bobibu” (Jekaterina Borisovska-Cvetkova un Linda Bumbiša). Savukārt spēlē par trešo vietu komanda “Rudzīte/Dzierkale” (Katrīna Rudzīte un Kristīne Dzierkale) ar 2:0 pārspēja komandu “Beitāne/Poļaka” (Jana Poļaka/ Ilze Beitāne).

Kungiem pirmo vietu izcīnīja komanda “Smirnovs/Turlajs” (Vlads Smirnovs un Sandris), kuri finālspēlē par pirmo vietu uzvarēja komandu “Beziks” (Juris Beziks un Jons Gabranovs). Bet finālspēlē par trešo vietu komanda “Meinerts/Širjakovs” (Dmitrijs Meinerts un Andris Širjakovs) pārspēja Dagdas komandu (Raivis Mizāns un Žanis Siliņevičs).

Otrā posma spēles norisināsies 30. jūnijā no plkst. 10.00. Bet ceturtdienās, 13. un 27. jūnijā plkst. 18.00 turpat Kovšu ezera pludmalē norisināsies Rēzeknes pilsētas atklātā Kausa izcīņa pludmales volejbolā MIX komandām (1 sieviete + 1 vīrietis).

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?