No šā gada sākuma notiek vērienīgi pārbūves būvdarbi Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā, kas paredz radīt modernu, ergonomisku un higiēnas prasībām atbilstošu mācību vidi, kā arī samazināt kopējo enerģijas patēriņu ēkā.

Pašlaik ir uzsākti fasādes plākšņu un logu montāžas darbi, grīdu sagatavošanas un betonēšanas darbi, ieejas mezgla pamatu betonēšanas darbi skolas galvenajā korpusā, ventilācijas un elektroapgādes sistēmu izbūves darbi visā ēkā, ēkas korpusu jumtu pārbūves darbi; turpināti lietus ūdens kanalizācijas, sadzīves kanalizācijas ārējo tīklu un sporta laukuma izbūves darbi. Būvdarbus Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā ir plānots pabeigt 2020. gada sākumā.

Darbi notiek projektu “Nacionālas nozīmes izglītības centra attīstība Rēzeknes pilsētā, izveidojot un modernizējot vispārējās vidējās izglītības mācību vidi kvalitatīvai un mūsdienīgai izglītības ieguvei” (Nr. 8.1.2.0/17/I/031) un “Rēzeknes pilsētas Valsts 1. ģimnāzijas ēkas Dzirnavu ielā 3a, Rēzeknē, energoefektivitātes uzlabošana” (Nr. 4.2.2.0/17/I/111) ietvaros.

Informāciju sagatavoja telpiskās attīstības plānotāja – projektu vadītāja Marina Labanovska

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?