Divas dienas, 15.-16. jūnijā Salaspilī norisinājās Latvijas Pašvaldību Sporta Veterānu – Senioru 56. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā, minifutbolā, basketbolā, volejbolā un rokasbumbā. Turp devās arī Rēzeknes sporta veterāni vieglatlēti un futbolisti.

Minifutbolā sacensības norisinājās Ķengaragā (Rīga), kur tika izspēlētas spēles trīs vecuma grupās. Rēzeknieši startēja vecuma grupā 40+ un kļuva par sacensību uzvarētājiem. Rēzeknes komanda izcīnīja divas uzvaras (ar 1:0 pār Rīgas komandu, ar 2:0 – Dobeles komandu) un divas spēles nospēlēja neizšķirti (ar 0:0 ar Daugavpils un Līvānu komandām) un ar sakrātiem 8 punktiem izcīnīja zelta medaļas, otrajā vietā ar 7 punktiem Daugavpils, trešajā vietā ar 7 punktiem Līvāni, ceturtajā vietā ar 6 punktiem Rīga un piektajā vietā Dobeles komanda. Rēzeknes komandā par uzvarām cīnījās Ilmārs Logins, Arnis Aleksandrovičs, Vadims Sadkovskis, Aivars Pozņaks, Aļģis Tautkus, Vladislavs Ļeonovs, Sergejs Krikunovs, Igors Derbakovs, Andrejs Ļevašovs.

Vieglatlētikā savās vecuma grupās un disciplīnās pirmās vietas izcīnīja Mārīte Kozlovska (200 m, 400 m un 800m skrējienos), Valentīna Balševica (100 m un 200 m), Diāna Ķirsone (100 m, viņai arī 3. vieta tāllēkšanā un 4. vieta 200 m), Vita Seņkāne (šķēpa mešanā, viņai arī 3. vieta 400 m), Valentīna Svilāne-Dūda (šķēpa mešanā, viņai arī 2. vieta 200 m), Jurijs Jemeļjanovs (vesera mešanā, viņam arī 4. vietas augstlēkšanā un šķēpa mešanā), otrās vietas – Edīte Korkliša (augstlēkšanā un 3000 m soļošanā, viņai arī 4. vieta vesera mešanā), Aigars Skrebeļs (tāllēkšanā, arī 3. vieta augstlēkšanā), Guntis Peļņa (trīssoļlēkšanā), Aleksandrs Lisovs (vesera mešanā, viņam arī 3. vieta 400m un 4. vieta 800 m un diska mešanā), tūlīt aiz goda pjedestāla palika Nikolajs Vasiļjevs 5000 m skrējienā.

Veiksmīgi rēzeknieši startēja stafetēs – sieviešu zviedru stafetē (100 m + 200 m + 300 m + 400 m) godalgotā otrā vieta Edītei Korklišai, Vitai Seņkānei, Mārītei Kozlovskai un Diānai Ķirsonei, bet jauktajā zviedru stafetē (100 m + 200 m + 400 m + 800 m) ļoti spraigā cīņā godalgotā trešā vieta Mārītei Kozlovskai, Aleksandram Lisovam, Diānai Ķirsonei un Guntim Peļņam.