Autobuss

Ceturtdien, 20. jūnijā Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēdē tika apstiprināti jauni sabiedriskā transporta pieturu nosaukumi, kā arī Rēzeknes pilsētas nozīmes maršrutu tīkls un kustības maršruts, kas stāsies spēkā 1. jūlijā.

Pēdējos gados Rēzekne ir pārvērtusies līdz nepazīšanai – ir uzbūvēta Latgales vēstniecība GORS, Nacionālo biedrību kultūras nams ar teātri “Joriks” ir pārcēlušies uz citām telpām, daži objekti, kurus apzīmēja pieturu nosaukumi, Rēzeknes kartē vairs nav atrodami, kā arī ielu pārbūves rezultātā dažas pieturvietas ir mainījušas atrašanās vietu. Tāpēc Rēzeknes pilsētas domes Pasažieru pārvadājumu plānošanas konsultatīvā padome pārskatīja pilsētas pieturvietu nosaukumus un konstatēja, ka daudzi no tiem nav aktuāli, kā arī neatbilst Ministru kabineta noteikumu Nr. 634 “Sabiedriskā transporta pakalpojumu organizēšanas kārtība maršrutu tīklā” 6. punktā noteiktajiem kritērijiem. Līdz ar to tika pieņemts lēmums mainīt atsevišķām pieturvietām nosaukumus, kā arī, ņemot vērā jaunos maršrutus, kas tiks ieviesti 1. jūlijā, izveidot jaunas pieturas Baznīcas ielā.

Rēzeknes pilsētas administratīvās teritorijas sabiedriskā transporta pieturu nosaukumu saraksts

Pieturu izvietojuma shēma

Jau ziņojām, ka, ņemot vērā iedzīvotāju lūgumus un vajadzības, tika izstrādāts jauns maršrutu tīkls (Par autobusu kustības jauno sarakstu), kuru arī perspektīvā varēs vieglāk pielāgot iedzīvotāju lūgumiem. Jaunā sabiedriskā transporta kustības tīkla projekts paredz, ka maršrutu skaits būs mazāks, tostarp daļēji mainīsies arī to numerācija.

Jaunais maršrutu saraksts:

 • Nr. 1 Nakts maršruts (Blaumaņa iela – Vipinga – Zivju bāze – “Rēzekne I” – “Rēzekne II” – Blaumaņa iela),

Nakts maršruts

 • Nr. 7 Gaišais ceļš – Stolbovka (iebrauc Atpūta),
 • Nr. 9 Makarovka,
 • Nr. 10 Rēzekne-1 – Janapole (brauc pa Liepu ielu),
 • Nr. 10A Rēzekne-1 – Janapole (brauc pa Kr. Barona ielu),
 • Nr. 11 Ļermontova iela,
 • Nr. 13 Atpūta – Tūmuži,
 • Nr. 13A Atpūta – Tūmuži (iebrauc Latvijas finieris),
 • Nr. 15 Centrs – Rītausma,
 • Nr. 15A Centrs – Dzirkstele,
 • Nr. 16 Centrs – Bekši,
 • Nr. 21 Blaumaņa iela – Vipinga (brauc pa F.Kempa ielu),
 • Nr. 21A Blaumaņa iela – Vipinga (brauc pa Zemnieku ielu),
 • Nr. 21B Blaumaņa iela – Zarečnajas skola,
 • Nr. 21C Blaumaņa iela – Vipinga (iebrauc NOOK)

Lai iedzīvotājiem būtu ērtāk iepazīties ar jaunajiem autobusu kustības maršrutiem, pašvaldības izdevuma “Rēzeknes Vēstnesis” 29. jūnija numuram tiks pievienota krāsaina karte ar iezīmētiem maršrutiem.

Paralēli jaunā saraksta ieviešanai tiks izstrādāta pilsētas sabiedriskā transporta kustības mobilā aplikācija un tiešsaistes maršrutu plānotājs uzņēmuma vietnē rezeknessatiksme.lv. Ja būs grūti orientēties jaunajā sistēmā, darbosies klientu apkalpošanas tālrunis 25697222.

Rēzeknes pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksts (galapunkti)

Maršrutu kustības saraksts (pa pieturām)

Par ieteikumiem maršruta tīkla izmaiņām varat ziņot, rakstot uz e-pastu rezeknessatiksme@rezekne.lv, zvanot pa t. 25697260, vai arī rakstīt privāto ziņu SIA “Rēzeknes Satiksme” Facebook lapā.

2 Comments
 1. Jūlija 3 gadiem atpakaļ

  klientu apkalpošanas tālrunis 25697222. Atbild dispetčeris, kas neko nezin, nemāk atbildēt uz jautājumiem

 2. Sandra 3 gadiem atpakaļ

  Sabiedrības informētība ir vienkārši “izcila”- 27.jūnijā (pārmaiņas tiek ieviestas ar 1.jūliju) skaidrojums, maršrutu shēmas ir pieejama tikai portālā ( pensionāru “populārais'” informācijas avots )! Autobusos, sabiedriskā transporta pieturās- informatīvais vakuums! Padomājiet par to stresu, kas būs jāiztur šoferiem (nevis “gudrajiem”, kas šīs pārmaiņas izdomāja), komunicējot ar pasažieriem!

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?