Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Rēzeknes pilsētas dome un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un Krievijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli.

Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu

Uz pirmo projekta vadības darba grupas tikšanos 20. jūnijā pulcējās visu četru partneru pārstāvji, kas ir iesaistīti projektā “Ūdens resursu ilgtspējīga izmantošana tūrisma attīstībai Latvijas-Krievijas robežpilsētās Rēzeknē un Ostrovā” (LV-RU-017), bet tieši Rēzeknes (Latvija) un Ostrovas (Krievija) pilsētu administrāciju, kā arī divu universitāšu no Jelgavas (Latvija) un Pleskavas (Krievija) pārstāvji.

Projekta vadītāja Nataļja Jupatova sagatavoja prezentāciju par projekta mērķiem un uzdevumiem, kā arī par galvenajiem plānotajiem projekta pasākumiem. Pēc tam tikšanās laikā tika apspriesti visdažādākie universitāšu sadarbības organizēšanas jautājumi (darbs ar studentiem, ūdens resursu pārvaldības ieteikumu izstrāde ar mērķi piesaistīt tūristus), tika sastādīts projekta galveno pasākumu grafiks un atrunātas dažas nianses par darba samaksas aprēķināšanu šī projekta ekspertiem.

Pēc šīs tikšanās teorētiskās daļas projekta darba grupas dalībnieki pastaigājās pa Rēzeknes upes krastmalu, pa Krasta ielu, kas tiks rekonstruēta un pavisam drīz kļūs par vēl vienu tūristiem pievilcīgu vietu Rēzeknē.

Kopējais projekta budžets – 621 021,77 eiro. Projekta līdzfinansējums no Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam – 558 919,59 eiro.

Kontaktinformācija: projekta vadītāja Nataļja Jupatova, t. +37164607686, e-pasts: natalija.jupatova@rezekne.lv

Projekta partneri:

  • Rēzeknes pilsētas dome
  • Ostrovas rajona administrācija
  • Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
  • Pleskavas valsts universitāte

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020. gadam finansiāli atbalsta vienotas pārrobežu attīstības aktivitātes ar mērķi uzlabot reģionu konkurētspēju, izmantojot to potenciālu un atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju.

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmu 2014.-2020. gadam līdzfinansē Eiropas Savienība, Latvijas Republika un Krievijas Federācija.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?