No 1. jūlija Rēzeknes pilsētas sabiedriskais transports sāks kursēt pēc jauna maršrutu tīkla. Atgādinām, ka jaunie maršruti izstrādāti pēc metropolitēna principa. Tie vairs nedublēs cits citu visā Atbrīvošanas alejas garumā, kā tas bija līdz šim, izņemot dažas vietas, kur tie satiksies. Līdz ar to izdevās minimizēt situācijas, kad vairāki autobusi pienāk pieturā vienlaikus, palielināt sabiedriskā transporta kustības intensitāti (piemēram, turpmāk pie poliklīnikas autobusi kursēs ik pēc pusstundas), kā arī perspektīvā ietaupīt SIA “Rēzeknes Satiksme” pašvaldības dotāciju ap 100–150 tūkst. eiro gadā.

Braukšanas biļete (ar Rēzeknieša karti vai par 0,50 eiro) būs spēkā vienu stundu (uz tās būs rakstīts precīzs laiks, lai jūs varētu orientēties). Ar vienu stundu būs vairāk nekā pietiekami, lai izbrauktu cauri visai pilsētai, pat vairākkārt pārsēžoties.

Jaunais saraksts ir elastīgs, tas ļauj operatīvāk veikt grozījumus kustības laikā, pievienot vai izņemt reisus, neskarot visu sarastu kopumā. Ņemot vērā gaidāmo Administratīvi teritoriālo reformu, nepieciešamības gadījumā būs ievērojami vieglāk arī ieviest papildu maršrutus.

Maršrutu tīkls

Pielikumā atradīsiet krāsainu maršrutu tīkla karti. Zem tās ir sanumurēti, izrakstīti un dažādās krāsās apzīmēti visi maršruti. Atrodot noteiktu krāsu kartē, var izsekot līdzi katra maršruta kustības trajektorijai. Jūsu ērtībai kartē atzīmētas pieturas, kurās autobuss piestāj. Tādējādi varēsiet noteikt, vai tiksiet līdz vajadzīgajai vietai vienā reisā vai arī būs jāpārsēžas. Pieturas kartē apzīmētas ar vienu punktu, pieturas ar pārsēšanās iespēju – ar vairākiem dažādu krāsu punktiem (atkarībā no tā, kādi maršruti iegriežas pieturā), savukārt liels balts punkts ir gala pietura. Pieturas ar plašākām pārsēšanās iespējām ir “Kosmonautu iela”, “GORS”, “Autoosta”.

Piemēram, kā lai tiek no Blaumaņa ielas līdz poliklīnikai? Visvienkāršāk ir izmantot maršrutu Nr.21А, kas brauc uz Vipingu caur Zemnieku ielu (blakus poliklīnikai).

Kā tikt no Blaumaņa ielas līdz vasarnīcu kooperatīvam “Rītausma” vai “Dzirkstele”? Var izmantot jebkuru maršrutu Nr.21, izkāpt pieturā “GORS”, tad pārsēsties autobusā, kas brauc pa maršrutu Nr.15, ja jātiek uz “Rītausmu”, vai Nr.15A, ja jātiek uz “Dzirksteli”.

Kā tikt uz pilsētu no Ančupānu kapiem? Var izvēlēties jebkuru maršrutu Nr.21, izkāpt pieturā “Viļakas iela” un pārsēsties maršrutā Nr.9.

Pieturas

Dažām pieturām mainīti nosaukumi. Tās pārdēvētas saskaņā ar tuvāko ielu nosaukumiem, un tikai nelielai daļai pieturu nosaukumos saglabāti lielu objektu nosaukumi.

Piemēram, pietura “Statoil” turpmāk būs “Kosmonautu iela”, “Lana” – “18. Novembra iela”, “Rebir” – “Viļakas iela”, “Supernetto” – “Lubānas iela”, “Festivāla parks” – “GORS”, “Tirgus” – “Katedrāle” utt.

Pilns jauno pieturu saraksts atrodams vietnēs rezekne.lv, rezeknessatiksme.lv un sociālajā tīklā Facebook (@rezeknessatiksme.lv).

Kustības grafiks

Līdzās kartei pielikumā atradīsiet arī autobusu kustības grafiku katrā maršrutā un katrā pieturā, kur piestāj autobuss, lai varētu plānot savu laiku.

Piemēram, nolēmāt aizbraukt uz vasarnīcu no Blaumaņa ielas uz “Rītausmas” pusi. Izvēlaties maršruta Nr.21 “Blaumaņa iela” – Vipinga (caur F. Kempa ielu) reisu plkst. 8.30.  Skatāties grafikā, cikos šis autobuss ieradīsies pieturā “GORS”, kur varēsiet pārsēsties – plkst. 8.45. Tālāk atrodat grafikā maršrutu Nr.15 (uz “Rītausmu”) un atkal skatāties pieturu “GORS” – plkst. 8.54. Tātad pārsēšanās būs jāgaida deviņas minūtes. Ja jums nav jābrauc līdz gala pieturai, maršruts Nr.15A (uz “Dzirksteli”) arī derēs, bet tas pieturā “GORS” ierodas tikai plkst. 9.54.

Vēl viens maršruta plānošanas piemērs. Teiksim, jums jātiek no Blaumaņa ielas uz vasarnīcu “Dzirkstelē” ap plkst. 10.30. Skatāties grafiku maršrutā Nr.15A Centrs – “Dzirkstele” un redzat, ka gala pieturā autobuss ierodas plkst. 10.12. Pieturā “GORS”, kur jums būs jāpārsēžas, šis autobuss piestāj plkst. 9.57. Līdz pieturai ”GORS” no Blaumaņa ielas varat aizbraukt autobusā pa maršrutu Nr.21, kas tajā ierodas plkst. 9.45, ja no Blaumaņa ielas izbraucat plkst. 9.30. Būtībā tā ir maršruta plānošana atpakaļvirzienā.

Ja neplānojat visu maršrutu pirms laika, katrā pieturā tiks izvietots kustības grafiks visu maršrutu autobusiem, kas to šķērso. Orientēties nav grūti. Piemēram, zināt, ka jums derēs maršruts Nr.21B. Izvēlaties maršruta Nr.21 kustības grafiku, jūsu autobusa ierašanās laiks grafikā būs iekrāsots ar sarkanu (ieraudzīsiet attiecīgu krāsas apzīmējumu).

Kustības grafikā katrā pieturā sastapsieties ar apzīmējumiem “uc” – uz centru, “nc” – no centra, “np” – no pilsētas, “up” – uz pilsētu, “mv” – Makarovkas virzienā.

Informācija

Tuvākajā laikā sabiedriskā transporta lietotājiem būs pieejama mobilā aplikācija ar maršruta plānošanas iespēju, kā arī maršrutu plānotājs vietnē rezeknessatiksme.lv

Tāpat adaptācijas periodam darbosies informācijas tālrunis 25697260, piezvanot uz to varēsiet saņemt palīdzību, ja jums būs grūti orientēties. Varēsiet zvanīt arī uz SIA “Rēzeknes Satiksme” dispečeru dienestu uz tālr. 25697222.

Papildu informācija par autobusu kustības grafiku pieejama vietnē rezeknessatiksme.lv, kā arī sociālajā tīklā Facebook @rezeknessatiksme.lv un portālā rezekne.lv

Informāciju sagatavoja Jekaterina Smolicka

Maršrutu saraksts pa pieturām un maršrutu karte ir pieejami Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā.

Par ieteikumiem maršruta tīkla izmaiņām varat ziņot, rakstot uz e-pastu rezeknessatiksme@rezekne.lv, zvanot pa t. 25697260, vai arī rakstīt privāto ziņu SIA “Rēzeknes Satiksme” Facebook lapā.

29 Comments
 1. Malači 3 gadiem atpakaļ

  Nu malači, ja būs vairākkārtēja pārsēšanās, tad tik reizes arī maksās pilnu biļetes cenu:)) Ja nav Rēzeknieša kartes:))

  • Author
   rezekne.lv 3 gadiem atpakaļ

   “Braukšanas biļete (ar Rēzeknieša karti vai par 0,50 eiro) būs spēkā vienu stundu (uz tās būs rakstīts precīzs laiks, lai jūs varētu orientēties). Ar vienu stundu būs vairāk nekā pietiekami, lai izbrauktu cauri visai pilsētai, pat vairākkārt pārsēžoties.”

 2. M. S. 3 gadiem atpakaļ

  Lūdzu atbildiet, kā manam dēlam tagad braukt no Zemnieku ielas uz 3.skolu??? Murgs… 😠

  • R. S 3 gadiem atpakaļ

   Aizies kājām, nav jau tik šausmīgi tālu

   • R. S 3 gadiem atpakaļ

    Vai arī var izmantot maršrutu 21A (Blaumaņa iela – Vipinga caur Zemnieku ielu)

 3. M.R. 3 gadiem atpakaļ

  Ļoti sarežģīti sastādīti maršruti, kāpēc maršruts “Tūmuži” nebrauks līdz autoostai, parasti cilvēkiem vajag līdz poliklīnikai un tirgum, un viņiem nav rēzeknieša kartes, vajadzēja ņemt piemēru no galvas pilsētas Rīgas viss skaidri un saprotami, katrā pieturā saraksti ar laikiem un pieturu nosaukumiem. Kāpēc vajadzīgi A, B ,C vai ciparu trūka, tādā sajūta, ka kārtējo reizi strādājat un plānojat izmainītā apziņā.Tad jau labāk kā tagad pa 5 autobusiem kopā vienā laikā lai kursē, vismaz šis murgs jau pierasta lieta.

 4. Krista 3 gadiem atpakaļ

  Labdien. Un kā, lai bērni tagad paspēj uz skolu? Stundas sākas apm. 8,00 – 8,10.
  No Janapoles autobus izbrauc 7.20 pēc jaunā maršruta, tas vēl brauks apkārt pa Liepu ielu. Galapunkts tagad ir Rēzekne I.
  Tad vēl jādomā kur un kā labāk “pārsēsties”. Tas pats arī pēc stundām. Tā vismaz uzreiz tika mājas, bet tagad pat pa stundai būs jāgaida autobuss. Jo paspēt vienkārši nevarēs.

 5. Ig. A 3 gadiem atpakaļ

  Spriežot pēc veiktajām izmaiņām maršrutos, es paredzu, ka arī pieturu saraksts tiks atspoguļots autobusos esošajos monitoros (vai arī nākamā pietura tiks paziņota), kā arī pārsēšanās iespējas katrā pieturā (tāpat kā tas ir Rīgā). Bez šī risinājuma, manuprāt, piedāvātās izmaiņas ir izdevīgas tikai pilsētai, ietaupot naudas līdzekļus – iedzīvotajiem tikai galvassāpes. Ja jau pieņemam augstākus standartus, tad arī atbilstam tiem!

 6. Jūlija 3 gadiem atpakaļ

  Kur ir autobusu kustības grafiks???? Saite ved uz sarakstu ar gala pieturām, kur tue var redzēt, cikos autobuss apstājās citās pieturās???? Rēzeknes satiksmes portalā vecā informācija, bet rakstā norādītie tālruni neatbild!

  • Author
   rezekne.lv 3 gadiem atpakaļ

   Pievienojām kustības sarakstu pa visām pieturām (šis pielikums būs pievienots arī izdevuma “Rēzeknes vēstnesis” 29. jūnija numuram)

 7. Sondoriete 3 gadiem atpakaļ

  ABSURDI, ka 13.maršruts tā pārveidots. Katru rītu brauc daudz skolēni, studenti, kuriem vajag uz centru, daudzi brauc uz poliklīniku, brīvdienās uz baznīcu…uttt… Labi, cilvēks tiek uz vienu galu, bet, atpakaļ braucot, jāizplāno laiki, lai paspētu uz Tumužu autobusu. TO spēs vecāki cilvēki, vai būs spiesti stundu gaidīt pieturā un maksāt dubultā??? VISS tiek darīts cilvēku labā… vai tā ir??????????

  • Rēzeknes Satiksme 3 gadiem atpakaļ

   Maksāt dubultā nebūs nepieciešams, darbosies pārsēšanās biļete.

 8. Olga 3 gadiem atpakaļ

  13. Maršruts nav labi saplānots, tam būtu jāiet no Vipingas caur centru. Kā lai paspēj 8.00 uz darbu, teiksim, Dzirnavniekā vai tālāk, ja tev no rīta jāaizved bērnus uz dārziņu centrā un uz skolu, un jāpaspēj aizbraukt līdz Statoilam, lai pārsēstos. Un pilnīgi piekrītu Sondoru virziena iedzīvotājiem, no turienes ļoti daudzi brauc ar šo maršrutu, un ne jau uz Atpūtu

 9. Santa 3 gadiem atpakaļ

  ja nepietiek naudas ,lai nodrosinatu bezmaksas braucienus,tādeļ jau nevajag ņirgāties par cilvēkiem.kā jūs domājiet kā vecākā gada gājuma cilvēkiem orrientēties jūsu sastādītajos heroglifos, tur normāls cilvēks neko nesaprot,kāpēc ar vienu un to pašu autobusu cilvēks nevar nokļūt sev vajadzīgā vietā.kāpēc man vajag tagad funktierēt kur iesēsties un kur pārsēsties lai nokļūtu man vajadzīgajā vietā.un lai vēl nenokavētu!idiotisms!vai esat padomājuši par vecāka gadagājuma cilvēkiem!viņiem problemātiski iekāpt un izkāpt no viena transporta līdzekļa, bet ne vēl ar pārsēšanos!tas laikam tendēts uz to,lai mūsu vecāki vispār neizmantotu sabiedrisko transportu -nav ko veciem un slimiem maisīties pa kājām!drīz būs miera ielā kapussvētki.kā jūs stādāties pārsēšanos no viena transporta līdzekļa uz otru ar puķu pušķiem!domāju ,ka cilvēki jums būs ļoti “pateicīgi”par šo jaunievedumu!ja nav naudas tad tā arī pasakiet _maksāsim! nevajag ņirgāties!lai jums laba veselība un skaidrs prāts!

 10. Māris 3 gadiem atpakaļ

  Piemēram, lai ar 11 tiktu lidz Ļermantova ielai jābrauc ar 21 līdz autoostai un pēc tam jāiet līdz Kovšu ezera pieturai jo no autoostas pieturas tur nevienmēr varēs pārsēsties pēc laika skatoties.

 11. Biruta 3 gadiem atpakaļ

  Labdien! Izskatot autobusa kustības saraksta laikus, var redzēt, ka bērni netiks laicīgi uz skolu ne tikai no Janapoles, bet arī no Ļermantova ielas. Arī pieaugušie uz darbu 8.00 līdz Ziemeļu rajonam nevarēs paspēt vai tad jābrauc stundu iepriekš. Es kā vecāks neesmu droša, vai pirmklasnieks spētu pārsēsties citā autobusā. Autobusu pakalpojumus izmanto ļoti daudzi skolēni un strādājošie pieaugušie. Ietaupot līdzekļus, ir jādomā par iedzīvotāju drošību un ērtību.

 12. Ainārs 3 gadiem atpakaļ

  Kad aptuveni būs pieejamas aplikācijas mobiliem telefoniem? Un cerams, ka būs uz abām populārākajām platformām Android un iOS.

 13. Krista 3 gadiem atpakaļ

  Labdien. pilsētas iedzīvotājiem saraksts ar karti bija “Rēzeknes Vēstnesī”.
  Vai ir kāda iespēja saņemt – Maršrutu saraksts pa pieturām – ar karti, lai varētu aizvest vecākiem cilvēkiem uz pagastu. Lai viņi vismaz apmēram varētu zināt kā, kur, un cikos tagad braukt. Par cik ne visiem ir internets.

  • Author
   rezekne.lv 3 gadiem atpakaļ

   Labdien, kartes ar maršrutiem un sarakstiem ir pieejamas Rēzeknes pilsētas domē, Iedzīvotāju apkalpošanas centrā (Atbrīvošanas alejā 93, foajē).

 14. Dins 3 gadiem atpakaļ

  Labdien!
  Izpētot saraksts, nonācu pie secinājuma, ka 11. maršruta saraksts ir aizpildīts nepilnīgi, jo:
  1) Krimuldas ielas pieturā tas vispār nav pievienots:
  2) Skatoties sarakstu, var saprast, ka autobuss no pieturas “Autoosta” izbrauc 15:25. Pietura “Krimuldas iela” pienāk 15:27 (nu pieņemsim, ka to distanci var nobraukt pa 2 min (kkaut gan arī absurds))
  Un tālāk JAUTĀJUMS. Cikos pie autoostas pienāk maršruts Nr.11 (atejot 15:27 no pieturas Krimuldas iela) nav norādīs, bet tam taču itkā būtu jāpabeidz maršruts galapunktā?

 15. Inese 3 gadiem atpakaļ

  Cien. maršrutu un sarakstu sastādītāji – vai Jūs paši izmantojat sabiedrisko transportu???? Pārliecināta, ka nē! Gribētu lai Jūs iejustos , piem, pilsētas ciemiņu ādā ,kas ierodas pilsētā ar vilcienu un jātiek uz centru ( Lubānas iela, 18.Novembra iela, Centrs) , iespējas ir tikai caur Kosmonautu iela un Gors! Kā arī poliklīnikas , slimnīcas pacientiem – slimiem, klibiem, ar maziem bērniem – pilsētas centrs arī nav sasniedzams īsā laikā , jo var tikt tikai līdz Kosmonautu ielai vai Goram! Arī uzrādītajā shēmā ir kļūdas- piem . 9.maršruts ( vai tiešām tas stāsies pieturā Lubanas iela , kas atrodas uz Atbrīvošans al?) 7.maršruts.( vai tad pagrieziens uz Stolbovku ir tuvāk par pagriezienu uz Atpūtu?)

 16. Jūlija 3 gadiem atpakaļ

  Kāpēc 13. maršruts tik neloģiski brauc no Ziemeļu rajonā uzreiz uz Rēzekne 2, kāpēc tas nevar pārbraukt tiltu un apstāties Lubānas ielā, tad gar Mego pagriezt uz Dārzu ielu un tād uz Rēzekne 2???? Tas aizņems ne vairāk par 5 minutēm, bet cilvēki tiek uz centru, neviss uz Rēzekne 2. Un atpakaļ virzienā tadu pašu pagriezienu vajadzētu (vismaz, ja jau nevelāties lai šis maršruts brauc uz centru. Bet vakara ap 17:00 Jupatovkas ielā un Rēzekne 2 strādājošiem un to ir daudz (Autobusi parks, VID, LDZ, Dako un virkne prīvatfirmu) nav ar aizbraukt vispār. Ir autobuss 16:08 (kas ir par agru) un 17:37 (40 minutēs pēc darba jāgaida???? lai galu galā atbraukt uz Rēzekne 2 vai Kosmonautu ielu, ja tu dzīvo centrā????)

 17. Jūlija 3 gadiem atpakaļ

  13.maršruts pilnīgi neloģisks. Tiem, kas dzīvo Tumužos, Sondoros un Adamovā nav dārzu Atputā. Viņiem šis maršruts 1 reizi gadā noderēs – uz VIDu aizbraukt, deklarāciju aizpildīt. Tiem, kas dzīvo Tumužos, Sondoros un Adamovā nepieciešams braukt uz centru: uz darbu, skolu, bērnu dārziem

 18. Author
  rezekne.lv 3 gadiem atpakaļ

  Visi komentāri, ieteikumi un sūdzības tiks apkopoti un nosūtīti SIA “Rēzeknes satiksme”, lai varētu veikt nepieciešamās izmaiņas un padarītu autobusu kustības sarakstu pēc iespējas ērtāku.

 19. Inese 3 gadiem atpakaļ

  Apskatot sarakstu ,,21 Kosmonautu iela,, pasašieri tiek maldināti , jo uzrādītas visas pilsētas pieturas , taču reāli līdz pieturām Lubānas iela, 18.novembra iela, Centrs – 21A( zaļais krāsojums) autobuss nebrauc. Tātad minētajās pieturās var gaidīt tikai 21 autubusu ,kurš kursēs ik pēc 30 min.(21B ir 7 reisi dienā , 21C ir tikai 2 reisi).

 20. Valentīna 3 gadiem atpakaļ

  100% piekrītu Jūlijai: “Kāpēc 13. maršruts tik neloģiski brauc no Ziemeļu rajonā uzreiz uz Rēzekne 2, kāpēc tas nevar pārbraukt tiltu un apstāties Lubānas ielā, tad gar Mego pagriezt uz Dārzu ielu un tād uz Rēzekne 2???? Tas aizņems ne vairāk par 5 minutēm, bet cilvēki tiek uz centru, neviss uz Rēzekne 2. Un atpakaļ virzienā tadu pašu pagriezienu vajadzētu (vismaz, ja jau nevelāties lai šis maršruts brauc uz centru. Bet vakara ap 17:00 Jupatovkas ielā un Rēzekne 2 strādājošiem un to ir daudz (Autobusi parks, VID, LDZ, Dako un virkne prīvatfirmu) nav ar aizbraukt vispār. Ir autobuss 16:08 (kas ir par agru) un 17:37 (40 minutēs pēc darba jāgaida???? lai galu galā atbraukt uz Rēzekne 2 vai Kosmonautu ielu, ja tu dzīvo centrā????)” KĀ TIKT UZ DARBU UN NO TĀ JUPATOVKAS IELĀ STRĀDĀJOŠIEM: DZĪVOJU CENTRĀ , AUTOBUSA NAV, BET IET/BRAUKT LĪDZ IESPĒJĀMĀS MARŠRUTU SASNIEDZAMĀM PIETURĀM NAV JĒGAS , JO AUTOBUSS NEATBILST DARBA LAIKAM?

 21. Jūlija 3 gadiem atpakaļ

  Kadēļ šis raksts ir noņemts no galvenās lappuses un grūti atrodāms stapr parējām ziņām? Lai mazāk rakstītu komentāru? Jo jau ir iztērēta nauda sadrukājot lapas ar maršrutiem un sarakstu, pirms to ieviest nemaz nesniedzot informāciju par plānoto, lai varētu publiski apsriest un izdarīt labojumus, un tikai tad ieviest. Un tagad saprata, ka visiem nepatīk, bet izdarot, kaut mazakās izmaiņas, izdrukātas lapas ar maršrutiem, jau vairs nav derīgas!

  • Author
   rezekne.lv 3 gadiem atpakaļ

   Raksts netika “noņemts”, ziņu plūsma to nobīdīja tālāk. Vairākas ziņas pat pirmajā lapā neparādījās, lai informāciju par jauno sarakstu pamanītu vairāk cilvēku, jo tobrīd vēl nebija informācijas SIA “Rēzeknes Satiksme” mājaslapā.
   Pēc iedzīvotāju viedokļu (arī komentāru) apkopošanas SIA “Rēzeknes Satiksme” veiks nepieciešamos labojumus autobusu kustības sarakstā.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?