Ceturtdienas, 27. jūnija vakarā tepat Rēzeknes pilsētas pludmalē pie Kovšu ezera norisinājās Rēzeknes pilsētas Kausa izcīņas sacensību pludmales volejbolā MIX komandām otrā posma spēles. Otrā posma sacensībās MIX komandām (viena sieviete + viens vīrietis) piedalījās 18 komandas no dažādām Latgales pilsētām un ciemiem, kā arī komandas no Ļaudonas. Spēles notika pēc divmīnusu sistēmas, katram dalībnieku pārim garantējot divas spēles.

Un tā par otrā posma uzvarētājiem kļuva komanda “Dārzeņi” (Santa Springa un Sandris Turlajs), kura finālspēlē par pirmo vietu ar 21:10 uzvarēja komandu “Oskars/ Elīna” (Elīna Mičule un Oskars Ivulāns). Trešo vietu izcīnīja komanda “SK Spāks 2” (Ausma Meinerte un Aleksandrs Zeltiņš), kas finālspēlē par trešo vietu ar 21:11 uzvarēja Ļaudonas komandu (Diāna Cīrule un Andris Jermakovs). Kopvērtējumam tiek skaitīti visu posmu rezultāti.

Kopvērtējums pēc otrā posma:

  1. “U16” (katrīna Rudzīte, Vlads Smirnovs) – 33,5 punkti
  2. “SK Spāks 2” (Ausma Meinerte, Aleksandrs Zeltiņš) – 32,5
  3. “Oskars/ Elīna” (Elīna Mičule, Oskars Ivulāns) – 31,5
  4. Ļaudona (Diāna Cīrule, Andris Jermakovs) – 29,5
  5. “Bērzgale” (Viktorija Žukova, Oļegs Žukovs) – 28
  6. “Dainis/ Amanda” (Amanda Lucijanova, Dainis Lucijanovs) – 25

Nākamā posma sacensības norisināsies piektdien (nevis ceturtdien kā ierasts), 12. jūlijā plkst. 18.00-21.00, bet svētdien, 21. jūlijā plkst. 10.00 trešā posma spēles sieviešu un vīriešu komandām, kas reizē būs Rēzeknes pilsētas čempionāts.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?